Menu

TP-LINK expanduje na trh smartphonů

08.02.2016 14:50 | Pavel Trousil + Přidat komentář
TP-LINK expanduje na trh smartphonů

TP-LINK expanduje na trh smartphonů | foto: CHIP

Značka TP-LINK byla doposud spojována především s Wi-Fi routery a dalšími síťovými prvky. Nedávno ale představila i novou řadu chytrých telefonů s označením Neffos.

Chytré telefony Neffos se objeví na globálních trzích již během letošního února. Jejich koncept je podle výrobce založen na přívětivosti pro uživatele – jednoduchém, intuitivním a pohodlném ovládání. Zároveň by měly pomocí standardních protokolů komunikovat s dalšími inteligentními zařízeními v domácnosti a pro uživatele spolu s nimi vytvářet skutečný digitální ekosystém. Od výroby statických prvků má nyní tato firma nakročeno do oblasti mobilních zařízení.

Podle studie výzkumné společnosti IDC z roku 2015 dosáhla společnost TP-LINK 42,9% podílu na celosvětovém trhu Wi-Fi zařízení, což je zhruba o třetinu více, než měl druhý výrobce v pořadí.  Telefony Neffos budou uvedeny na vybraných trzích, mezi něž prozatím nepatří Česká ani Slovenská republika.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení