Menu

Transcend StoreJet 25M3 nyní v provedení slim

21.03.2018 09:48 | Milan Loucký + Přidat komentář
Transcend StoreJet 25M3 nyní v provedení slim

Transcend StoreJet 25M3 nyní v provedení slim | foto: CHIP

Firma Transcend rozšiřuje nabídku 2,5palcových externích disků o nové modely StoreJet 25M3S a 25M3G v kompaktních a elegantních pouzdrech.

Jejich rozměry jsou 13 cm délky, 8,1 cm šířky a pouhých 1,6 cm tloušťky. Mobilní pevné disky Transcend StoreJet 25M3S (v barevném provedení armádní zelená) a 25M3G (v šedém odstínu) se vyznačují mimořádnou odolností proti vnějším vlivům nebo pádům. Konstrukce zařízení obsahuje pryžovou protiskluzovou podložku, pod níž je umístěn zesílený kryt a odpružení a disku. Disky splňují standardy americké armády (MIL-STD-810G METH 516.6 Proc. IV). Od předchozí generace se StoreJet 25M3S a 25M3G odlišují rozměry a jsou o 1,6 mm kratší a o 3 mm tenčí.

Nosiče jsou vybaveny portem USB 3.1 první generace. Nabízí kapacitu až 2TB, což umožňuje uložit až 880 hodin videozáznamu v DVD kvalitě, přes 32 000 hodin digitální hudby a přes 970 000 fotografií s vysokým rozlišením.

Plug and Play technologie umožňuje okamžité připojení disku. Speciální tlačítko na pouzdru umožňuje opětovné připojení nosiče, aniž by bylo nutné ho odpojit od portu USB. Tlačítko má také druhou funkci, a to zapnutí zálohování dat. V tomto případě je nezbytné nainstalovat aplikaci Transcend Elite, která podporuje správu dat a nabízí mimo jiné šifrování souborů nebo synchronizaci zvolených adresářů. Další aplikace doporučena firmou Transcend je RecoveRx umožňující obnovení dat. Software lze zdarma stáhnout z webových stránek výrobce.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení