Menu

Trend Micro v Praze

14.12.2016 13:04 | Josef Mika + Přidat komentář
Trend Micro v Praze

Trend Micro v Praze | foto: CHIP

Známá společnost zabývající se bezpečnostními řešeními v IT otevřela novou pobočku v Praze. Chce tu vybudovat největší středisko pro odhalování počítačových hrozeb ve střední a východní Evropě.

Společnost Trend Micro má svou novou pobočku v budově BB Centra v Praze 4. Trend Micro si vybrala Prahu jako regionální centrum svého vývoje. V pražské pobočce v současné době pracuje přibližně 20 vývojářů a členů obchodního týmu, do budoucna se zde počítá až s 50 zaměstnanci.

Tým DVLabs (součást Trend Micro) má v pražské pobočce na starosti objevování dosud neznámých hrozeb a zranitelností a implementaci bezpečnostních záplat. Zaměstnanci DVLabs v Praze provádějí vlastní výzkum a zajišťují přibližně 40 % bezpečnostního obsahu z celé globální sítě. Úzce spolupracují s programem Zero Day Initiative, který od nezávislých bezpečnostních specialistů získává informace o tzv. Zero day zranitelnostech. Díky tomu jsou v mnoha případech schopni tato rizika v systémech svých zákazníků vyřešit dříve, než jsou zneužita kyberzločinci.

dsc01551-nahled

Patrick Dalvinck, vice prezident Trend Micro pro oblast obchodu v kontinentální Evropě, a Jiří Gogela, manažer DVLabs, slavnostně přestřihli pásku a oficiálně tak otevřeli pražskou pobočku Trend Micro.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení