Menu

Herní slavnost Gamescom 2022 je tady: na jaké nové hry byste se měli těšit?

22.08.2022 17:30 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Herní slavnost Gamescom 2022 je tady: na jaké nové hry byste se měli těšit?

Herní slavnost Gamescom 2022 je tady: na jaké nové hry byste se měli těšit? | foto: Ubisoft / Assassins Creed press kit

Již za pár dní startuje pětidenní herní veletrh Gamescom. Jde o poslední velkou herní slavnost letošního roku – a také vlastně první konferenci, kde se mohou hráči a vývojáři setkat osobně. Jaké novinky na Gamescomu by vám neměly uniknout?

Avatar: Frontiers of Pandora

Gamescom je herní veletrh, který se odehrává v Kolíně nad Rýnem, a to od 24. do 28. srpna 2022. Je prakticky na 100 % potvrzené, že se nový Avatar na Gamescomu objeví. Titul byl již představen v rámci roztříštěného online E3 vloni a nyní bychom se měli dozvědět hlavně datum vydání a bližší info o hře.

Očekává se pár nových slov o příběhu a také akčnější trailer přímo ze hry. Na Gamescomu obecně nepadá tolik velkých oznámení, jako na E3, Avatar: Frontiers of Pandora by však mohl být jedním z nich.

Nový Bioshock

| Zdroj: PlayStation / YouTube kanál

Když už je řeč o opravdu velkých oznámeních, jedním z nich by mohl být i nový titul ze série Bioshock. Vede k tomu hned několik vodítek. Studio 2K bude na Gamescomu pořádat vlastní konferenci a na novém Bioshocku již nějakou dobu pracují, jak sami přiznali.

Vývojáři by mohli využít toho, že v sále během představení budou přítomni i fanoušci ságy Bioshock a navázat znovuobnovením této oblíbené řady videoher. Jde-li o hru samotnou, očekáváme novou hlavní postavu, nový příběh, ale dost možná zasazení do jednoho z epických měst, které jsme již měli tu možnost vidět.

Nový Assassin’s Creed

Zatímco poslední Bioshock s podtitulem Infinite vyšel již v roce 2013, poslední díl ze série Assassin’s Creed vyšel dva roky nazpět. Přesto se spekuluje o tom, že nový příběh nájemných vrahů bude na Gamescomu představen.

Víme minimálně to, že Ubisoft na akci bude a má v plánu pořádat velkou konferenci. Lovci senzací sahají například po nové Star Wars hře. Daleko uvěřitelněji však zní představení očekávaného dalšího dílu série Assassin’s Creed, jenž vskutku patří k nejvýdělečnějším projektům od studia Ubisoft. Proč tedy v tomto stylu nepokračovat?

Zdroj: Sportskeeda, Gamescom

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.