Menu

Trust připravil novou řadu novinek pro herní šampiony

26.09.2017 11:15 | Milan Loucký + Přidat komentář
Trust připravil novou řadu novinek pro herní šampiony

Trust připravil novou řadu novinek pro herní šampiony | foto: CHIP

Novinkou u společnosti Trust, podobně jako to dělají i ostatní výrobci, je oddělení základní řady výrobků od těch, které jsou speciálně určeny pro hráče. Vybrané herní produkty Trust Gaming jsou nyní ve skupině #buildingchampions. 

Mezi tyto výrobky patří například nově uváděné myši Laban a Heron, klávesnice Cada a Thura či headset Dion.

Myši Laban a Heron

Konzervativnější matný černý design doplněný úzkou a plně nastavitelnou RGB linkou podél těla včetně možnosti nastavení duhového a vlnového efektu – to jsou hlavní charakteristiky myši Trust GXT 188 Laban. Je určena pro praváky a nabízí přesný optický senzor s rozlišením až 15 000 DPI. Myš disponuje integrovanou pamětí s pěti uživatelskými profily, na které lze naprogramovat sedm ergonomicky umístěných tlačítek.

Poutavější vzhled a symetrický tvar se síťovým RGB podsvícením po celém těle myši pak představuje Trust GXT 170 Heron. Tato myš nabízí až 7 000 DPI, integrovanou paměť a pět programovatelných tlačítek.

Trust GXT 188 Laban je k dispozici za 2159 Kč a 79,99 euro na Slovensku. Trust GXT 170 Heron je pak k dispozici za 1499 Kč a 54,99 euro na Slovensku.

Klávesnice Cada a Thura

Trust GXT 890 Cada je mechanickou klávesnicí se spínači Outemu ve variantě Red. Je vyhotovena na pevném kovovém podstavci s gumovými nožičkami a nabízí plně přizpůsobitelné RGB podsvícení každé klávesy zvlášť v deseti vlastních režimech podsvícení nebo s využitím 18 přednastavených voleb. Disponuje technologiemi Anti-ghosting a N-Key rollover. Dále poskytuje možnost naprogramovat klávesy a makra přes intuitivní software nebo zvolit tzv. Gaming mode, který automaticky vypne Windows klávesu.

Trust GXT 860 Thura kombinuje jemný stisk klasických membránových klávesnic s jistým pocitem stisku mechanické varianty. Jedná se o semi-mechanickou klávesnici s LED podsvícením včetně devíti přednastavených duhových efektů s možností navolení jejich intenzity. Je vyrobena také na bázi kvalitního kovového těla s gumovými nožičkami, avšak oproti verzi Cada poskytuje navíc odnímatelnou područku.

Trust GXT 890 Cada stojí 2199 Kč a 79,99 euro na Slovensku. Trust GXT 860 Thura je k dispozici za cenu 1699 Kč a 59,99 euro na Slovensku.

Headset Dion

Moderní design s dnes již klasickou konstrukcí flexibilní čelenky a hlavového mostu přináší Trust GXT 383 Dion. Komfortní a dostatečně velké náušníky nenarušují žádná tlačítka ani slidery, pouze zatahovací mikrofon na levém z nich. Nabízí virtuální 7.1 prostorový zvuk prostřednictvím 50mm aktivních vibračních basových jednotek. Ovládání se nachází na kabelu a lze jím upravit hlasitost včetně regulace poměru hlasitosti herního a komunikačního zdroje zvlášť a zapnout/vypnout mikrofon. Maximální kvalitu zvuku a rozsáhlou variabilitu připojení umožňuje speciální digitální box, který se připojuje pomocí USB nebo optického (SPDIF) konektoru k osobnímu počítači či konzoli PlayStation 4 nebo Xbox One. Opačné připojení zajišťuje standardní 3,5mm jack konektor a mini USB. Digitální box umožňuje také přímé připojení gamepadu. V balení jsou dodávány kabely 3,5/3,5 mm, 3,5/2,5 mm a optický kabel.

Trust GXT 383 Dion je k dispozici za cenu 2799 Kč a 99,99 euro na Slovensku.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení