Menu

Twist o Vánocích 2010

15.11.2010 13:48 | Redakce Chip + Přidat komentář
Twist o Vánocích 2010

Twist o Vánocích 2010 | foto: CHIP

Vánoce se blíží a T-Mobile myslí také na majitele předplacených karet. Čekání na štědrovečerní nadílku si nyní mohou velmi příjemně zkrátit. Každý Twist zákazník, který si od 22. listopadu jednorázově dobije kredit alespoň 400 korunami, získá zdarma výhody na čtyři adventní víkendy.

Kdo z Twist zákazníků bude o posledním listopadovém a prosincových víkendech vyrážet na nákup vánočních dárků, může bez starosti o výši kreditu konzultovat výběr se svými blízkými. Za dobití částkou alespoň 400 korun získá totiž každý víkend jednu službu zcela zdarma. Čím dříve tak učiní, tím více výhodných víkendů si užije.

Během toho prvního – 27. a 28. listopadu – si majitelé předplacených karet budou moci užít volání do sítě T-Mobile zcela zdarma. O týden později přijdou na řadu bezplatné SMS a třetí adventní sobotu a neděli ovládnou multimediální zprávy – každá odeslaná z Twist čísla v rámci sítě přijde na 0 korun s DPH.

Konec předvánočního času pak bude ve znamení všech zmíněných služeb – za všechny hovory, SMS a MMS do vlastní sítě nezaplatí uživatelé Twistu ani korunu. Podmínku dobít si 400 Kč se tedy vyplatí splnit i později, poslední víkend opravdu stojí zato.

Čtyři víkendy dárků pro Twist zákazníky:

  • 27. a 28. 11. – volání zdarma do vlastní sítě
  • 4. a 5. 12. – SMS zdarma do vlastní sítě
  • 11. a 12. 12. – MMS zdarma do vlastní sítě
  • 18. a 19. 12. – volání, SMS a MMS zdarma do vlastní sítě


Pokud si zákazník navýší kredit například až na začátku prosince, o zbývající výhodné víkendy nepřijde. Stále bude moci využít zdarma SMS, MMS a finále v podobě hovorů SMS, MMS do vlastní sítě zdarma. Čím dříve ale dobije, tím více získá.

O aktivaci výhody bude uživatel automaticky informován pomocí SMS. Kdo si například dobije kredit až v neděli, o službu zdarma nepřijde a bude ji moci čerpat až do konce víkendu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení