Menu

Tytan 2.1 – Bílé bluetooth reproduktory Trust

23.10.2014 12:20 | Michal Bareš + Přidat komentář
Tytan 2.1 – Bílé bluetooth reproduktory Trust

Tytan 2.1 – Bílé bluetooth reproduktory Trust | foto: CHIP

Společnost Trust uvádí na trh bílé bluetooth reproduktory Tytan v konfiguraci 2.1 s nominálním výkonem 60 W. Budou se prodávat za 3 599 Kč.

web-trust-tytan-2-1-white-bluetooth-nahled Sestava reproduktorů Tytan 2.1 je vyvedena v bílé barvě a precizním designu, kdy je hlavní ovládací panel umístěn na boční straně subwooferu. Kromě přepínače pro vypnutí/zapnutí reproduktorů se zde nachází ovladač volitelného nastavení eco režimu, kdy reproduktor automaticky přejde do stand-by modu při delší době nečinnosti, tlačítka pro snadné párování a přepínání mezi zařízeními připojovanými přes bluetooth a RCA konektory k zapojení satelitů.

Tytan 2.1 nabízí maximální výkon 120 W (nominální 60 W), kdy hutné basy dřevěného subwooferu doplňuje o střední a vyšší tóny dvojice satelitů.

Součástí je také externí drátový ovladač hlasitosti s 3,5mm konektory pro připojení sluchátek a přehrání hudby z mobilního telefonu či MP3 přehrávače.

Bílé bluetooth reproduktory Trust Tytan 2.1 jsou dostupné za doporučenou koncovou cenu 3599 Kč s DPH pro Českou republiku a 129,99 euro na Slovensku. Alternativní černé provedení pak za 3299 Kč s DPH, resp. 116,99 euro s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení