Menu

Uchovávejte, streamujte a sdílejte multimediální obsah

25.06.2013 22:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
Uchovávejte, streamujte a sdílejte multimediální obsah

Uchovávejte, streamujte a sdílejte multimediální obsah | foto: CHIP

Nový produkt firmy Verbatim - MediaShare Wireless -může být bezdrátově připojený současně až k pěti zařízením a nabízí úložiště dat pro iPad, iPhone, tablety s Androidem nebo chytré telefony. Má USB port a slot pro SD karty.

Firma Verbatim představila zařízení MediaShare Wireless – přenosné zařízení, které se propojí pomocí Wi-Fi až s pěti tablety a chytrými telefony najednou, a umožní na nich současně prohlížet, přehrávat, streamovat a zálohovat fotografie, videoklipy a hudbu. Zařízení má vestavěný USB port a slot pro SD paměťovou kartu umožňuje přístup k obsahu přenosných pevných disků, flash USB disků nebo SD paměťových karet, a rozšiřuje tak dostupnou paměť chytrých telefonů a tabletů. Můžete pak bezdrátově nahrávat a stahovat obsah přímo z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Bezpečnost dat zajišťuje heslem chráněné přístup k souborům.

Aplikace MediaShare Wireless pro iOS a Android jsou dostupné zdarma na AppStore nebo Google Play a podle výrobce se snadno ovládá a umožňuje uživatelům spravovat obsah (kopírovat soubory mezi zařízením a MediaShare Wireless). Nabízí také přístup k ostatním bezdrátovým sítím LAN, aby připojení k internetu zůstalo zachováno i během přenášení souborů.

MediaShare Wireless váží 127 gramů a má rozměry 112 mm x 79 mm x 14 mm (D x Š x V), takže má přibližně stejnou velikost jako běžné chytré telefony. Využívá dobíjecí Li-Ion baterii s kapacitou 3000 mAh, která poskytuje až 9 hodin streamování filmů. Přiložený micro USB kabel umožňuje napájení a přenos dat. Verbatim MediaShare Wireless je dostupný ke koupi v on-line a maloobchodních prodejnách po celé Evropě za cenu pouze 1 299 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení