Menu

UHD upscaling u některých Blu-ray přehrávačů Samsung

23.06.2014 11:09 | Pavel Trousil + Přidat komentář
UHD upscaling u některých Blu-ray přehrávačů Samsung

UHD upscaling u některých Blu-ray přehrávačů Samsung | foto: CHIP

Nové Blu-ray přehrávače s UHD upscalingem od Samsungu převádějí obsah na rozlišení UHD. Podporují také množství formátů a kodeků, připojení externích zařízení a technologii 3D.

bd-h6500-2-5-nahled

Samsung rozšířil svou nabídku o novou generaci přehrávačů Blu-ray s UHD upscalingem. Tato technologie převádí běžné rozlišení na úroveň rozlišení UHD, čímž zajišťuje lepší kvalitu sledovaného obsahu, a to i v případě, že daný obsah ze zdroje UHD nepochází.

S Blu-ray přehrávači rovněž získají uživatelé propojení s multimédii. Podporují totiž připojení externího pevného disku a paměťového zařízení pomocí konektoru USB. Poradí si s přečtením velkého množství kodeků a formátů, díky čemuž může divák přistupovat k mnohem širší nabídce videí, hudby a obrázků. Zážitek pak ještě umocní technologie Full HD 3D.

Převod na rozlišení UHD najdou zájemci ve dvou modelech. Jednoduchý a uživatelsky příjemný i pro ty, kteří s přehrávači teprve začínají, je model BD-H6500. Ten přináší i Smart funkce a bezdrátové připojení k internetu.

product-1714534-nahled

Nejnáročnější uživatele potom potěší model BD-H8900 s 1TB HDD, který nejenže poskytne Smart funkce, ale umožňuje nahrávat oblíbené pořady a seriály na pevný disk díky unikátní kombinaci tunerů pro pozemní i kabelové televizní vysílání (DVB-T a DVB-C). Blu-ray přehrávač tak slouží zároveň i jako PVR s duálním nahráváním.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení