Menu

Ultra HD televizory Samsung míří do prodeje

17.09.2013 09:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
Ultra HD televizory Samsung míří do prodeje

Ultra HD televizory Samsung míří do prodeje | foto: CHIP

Firma Samsung Electronics představila svou novou sérii Smart TV řady F9000 na veletrhu IFA 2013 v Berlíně. Již v tomto týdnu se mohou čeští zákazníci sami přesvědčit o zážitku ze sledování televizoru s rozlišením Ultra HD. Samsung Smart TV řady F9000 budou zákazníkům dostupné s úhlopříčkou 65 a 55 palců.

Cena televizoru F9000 s úhlopříčkou 65 palců je stanovena na 149 990 Kč s DPH a cena modelu s úhlopříčkou 55 palců je 99 990 Kč s DPH. UHD F9000 má rozlišení osm milionů pixelů, což je čtyřikrát více než u Full HD. LED panel poskytuje ostré detaily, optimální barvy a kontrast. To vše doplňuje technologie zpracování obrazu QuadMatic Picture Engine.

Bez ohledu na zdroj obsahu – SD, HD nebo Full HD – QuadMatic Picture Engine zdrojový obraz upravuje, odstraňuje vizuální šum, vylepšuje detaily a zvyšuje ostrost obrazu ještě předtím, než nakonec převede obraz do UHD rozlišení. Televizor UHD F9000 má minimalistický design s úzkým rámečkem. Tento design skrývá vestavěné 70W reproduktory a subwoofery umožňující.

Pomocí vestavěné soupravy Evolution Kit je možní časem upgradovat softwarové funkce, a rozšířit tak nabídku služeb včetně budoucích standardů kvalitnějšího rozlišení UHD. Funkce S Recommendation navrhuje ke sledování televizní pořady a filmy podle preferencí uživatele a historie sledování. Televizor F9000 vybavený dvěma nezávislými tunery, vestavěnou kamerou, možností videochatu a sdílením obsahu s mobilními zařízeními stiskem jednoho tlačítka přináší skutečně moderní zážitek ze sledování.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení