Menu

Ultra HD televizory Toshiba L9

25.03.2013 13:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Ultra HD televizory Toshiba L9

Ultra HD televizory Toshiba L9 | foto: CHIP

Toshiba uvádí novou generaci televizorů s ultravysokým rozlišením 3 840 × 2 160 pixelů a úhlopříčkami 58, 65 a 84“. K dostání na našem trhu ale budou až ve třetím čtvrtletí.

 

 

 

Všechny tři úhlopříčky řady L9 budou mít panely s vysokým rozlišením 3 840 × 2 160 bodů, do kterého budou díky inteligentní konverzi a zpracování multivláknovým procesorem Toshiba CEVO převádět i signál v nižším rozlišení. Všechny modely řady L9 podporují zobrazení Full HD 3D obrazu. Větší modely s úhlopříčkami 84" a 65" mají pasivní polarizační 3D technologii, 58" model bude používat aktivní 3D technologii. Stejně jako při převodu obyčejného signálu do UHD, podporují i konverzi 2D obrazu do 3D podoby. Nově uváděná řada představuje nejvyšší řadu televizorů Toshiba, čemuž odpovídá i výbava. Najdeme v nich Wi-Fi adaptér, WiDi, podporu služby Toshiba Cloud TV, HbbTV, tunery pro příjem analogového i digitálního pozemního, kabelového i satelitního signálu. Podle tiskové zprávy pak obsaují 4 HDMI konektory, dva USB porty a slot pro vložení paměťové karty. Vzhledem k tomu, že tyto televizory dorazí na trh až ve třetím čtvrtletí, není zatím stanovena cena.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení