Menu

Unikátní herní zážitek: Death Stranding je zdarma jen do příštího čtvrtka

19.05.2023 11:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Unikátní herní zážitek: Death Stranding je zdarma jen do příštího čtvrtka

Unikátní herní zážitek: Death Stranding je zdarma jen do příštího čtvrtka | foto: Kojima Productions / Death Stranding press kit

Hráči oddaní počítačům mají tento víkend šanci získat do své herní knihovny poměrně unikátní titul. Epic Games Store uvolnil na velmi omezený čas jednu z nejpřevratnějších her poslední dekády – Death Stranding od japonského génia Hidea Kodžimy.

Pokud o hře nevíte vůbec nic, je to pro vás nebývale pozitivní zjištění. Single-player akční adventura Death Stranding staví na neskutečně silném a poutavém příběhu, geniálně vykreslených postavách a napsaných dialozích.

Za zmínku stojí i mistrně vybraný soundtrack a grafický design. Hideo Kodžima v tomto ohledu sází na své dlouhodobé zkušenosti, například se sérií Metal Gear Solid. Death Stranding je nicméně jiný unikátní zážitek.

V neposlední řadě je skutečně revoluční hratelnost. V kůži Sama Portera Bridgese budete mít za úkol cestovat coby kurýr postapokalyptickou krajinou, která je destruktivní i vzkvétající zároveň.

| Zdroj: PlayStation / YouTube

Death Stranding zdarma

Death Stranding je titul původně z roku 2019. Hru si aktuálně mohou bezplatně obstarat všichni PC hráči s účtem na Epic Games Storu. Stačí zamířit na stránku hry a přidat do knihovny. Death Stranding je na Epicu úplně zdarma až do 25. května, tedy do příštího čtvrtka.

Doporučené hardwarové požadavky jsou Windows 10 nebo 11, procesor Intel Core i7-3770 či AMD Ryzen 5 1600, 8 GB RAM, grafická karta GeForce GTX 1060 6 GB nebo AMD Radeon™ RX 590 a alespoň 80 GB místa na disku.

V prosinci 2022 Hideo Kodžima představil práci na druhém díle Death Stranding, aktuálně hovoříme o titulu DS2. Ten by měl jako první dorazit na PlayStation 5 a až později se rozšířit i na další platformy. Datum vydání je však stále ve hvězdách.

Zdroj: Epic Games Store

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    simulátor rovnováhy bez citu?

    hele myslel sem ze to bude super , kaslat zebriky a lana , to je simulátor pro najebané?:D

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení