Menu

Univerzální bezdrátové odpalovače blesků

04.04.2017 22:21 | Milan Loucký + Přidat komentář
Univerzální bezdrátové odpalovače blesků

Univerzální bezdrátové odpalovače blesků | foto: CHIP

Univerzální dálkový odpalovač blesků s podporou TTL pro fotoaparáty Canon a Nikon je novinkou, kterou uvádí na náš trh společnost Rollei.

Univerzální odpalovač blesků Rollei umožňuje instalaci jak na fotoaparáty Canon tak i Nikon a to bez použití redukcí a samotné odpalovače pak podporují blesky obou značek Canon i Nikon a samozřejmě i blesky Rollei. Plně jsou podporována nastavení blesků na E-TTL, i-TTL, M a Multi. Komunikace mezi vysílačem a přijímači je zprostředkována rádiovým spojením na frekvenci 2,4 GHz umožňující spojení až do vzdálenosti 100 m. Vysílač má nastavitelných sedm komunikačních kanálů a přijímače lze rozdělit do tří skupin s odlišným nastavením intenzity záblesků k dosažení optimálního nasvícení snímané scény.

Podporována je vysokorychlostní synchronizaci umožňující použití závěrky až do 1/8000 s. Mezi další podporované funkce patří nastavení záblesku pro první či druhou lamelu a automatický zoom. Pro snadnou instalaci je každý přijímač vybaven odnímatelným stojánkem pro snadnou instalaci na požadované místo.

Doporučená koncová ceny pro odpalovací set přijímače a vysílače Rollei je 2290 Kč s DPH a pro přijímač Rollei pak 1590 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení