Menu

Úsporné multifunkce od Kyocery

07.10.2016 15:32 | Josef Mika + Přidat komentář
Úsporné multifunkce od Kyocery

Úsporné multifunkce od Kyocery | foto: CHIP

Nová řada multifunkčních zařízení TASKalfa od Kyocery nabízí kvalitní barevný tisk, mnoho možností na konečné zpracování tiskové úlohy (sešívání, děrování, skládání…) a vysokou rychlost.

Barevný tisk, který lze od nových multifunkcí TASKalfa 4052ci, 5052ci a 6052ci očekávat, umožňuje tato zařízení využívat i v odborných grafických studiích. Své uplatnění najdou nové multifunkce TASKalfa i ve firmách, která vyžadují kvalitní a spolehlivý tisk pro celou řadu svých zaměstnanců. Multifunkce zvládnou i barevný tisk brožur a umožňují tisknout v rozlišení 1200x1200 dpi ve 2bitové hloubce, což je ekvivalent rozlišení 4800x1200 dpi. Výrobce tvrdí, že vylepšený toner dovoluje tisknout ještě širší barevnou škálu než dříve, a to při nižší spotřebě toneru. Barevný tisk je tak kvalitnější a zároveň také ekonomičtější. Navíc je ještě rychlejší, než bylo zvykem u předchozí řady multifunkcí TASKalfa – při nejvyšší kvalitě je možné barevně tisknout až 50 dokumentů za minutu (60 stran A4/min. černobíle).

Zařízení, kterému porozumí každý

Ovládání zařízení je snadné i pro toho, kdo nepřijde s moderní technikou příliš do styku. Děje se tak prostřednictvím ovládacího panelu s barevným dotykovým displejem, na kterém uživatelé najdou jednoduché ikony znázorňující jednotlivé funkce, tedy například tisk, skenování, nebo kopírování. Pro provedení každé tiskové úlohy se musí uživatel přihlásit, a to buď jménem a heslem anebo čipovou kartou. To přispívá nejen k zabezpečení tiskových úloh, ale i k šetření prostředků ve firmě, neboť lze jasně zjistit, kolik objemu každý zaměstnanec tisknul.

Šifrování pro větší bezpečí

Veškeré údaje, které se po síti přenášejí, jsou vždy šifrované. Nová zařízení nabízí šifrování SSD a HDD jako standard, a pokud by to nestačilo, lze instalovat dodatečně ještě Data Security Kit, který zabezpečí, že po ukončení vašeho tisku, kopírování nebo skenování nezůstanou na disku žádná data

HyPas a podpora mobilního tisku

Kyocera prostřednictvím své otevřené vývojové platformy HyPas umožňuje integraci aplikací třetích stran přímo do zařízení. Je proto jednoduché zařadit ji do již fungujícího tiskového parku firmy. Obliba mobilního tisku stále roste a nová zařízení TASKalfa proto nabízí plnou podporu Google Cloud Print, Mopria, Airprint, Wi-Fi Direct nebo NFC.

Co je ekologické, je i ekonomické

Řada TASKalfa myslí také na ekologii. Jednotlivé součásti tiskových strojů jsou vyrobeny z materiálů s dlouhou životností a spotřeba energie je oproti předchozí generaci nižší průměrně až o 43 %. Zařízení je připraveno k použití v průběhu několika málo sekund, což znamená méně prostojů, a tím také ušetřený čas i peníze.

chip-panel-taskalfa-2552ci-6052ci-v3-english-nahled

Ovládání prostřednictvím ovládacího panelu s barevným dotykovým displejem a názornými ikonami je snadné.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení