Menu

Uživatelé zařízení Samsung se mohou těšit na nový Android 13: dostanou ho ještě v říjnu

24.10.2022 09:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Uživatelé zařízení Samsung se mohou těšit na nový Android 13: dostanou ho ještě v říjnu

Uživatelé zařízení Samsung se mohou těšit na nový Android 13: dostanou ho ještě v říjnu | foto: Taan Huyn/Unsplash

Samsung oficiálně představil svou verzi systému Android 13. Podle informací zástupců společnosti obdrží uživatelskou nadstavbu One UI 5.0 první zařízení do konce října.

Po měsících čekání mohou uživatelé smartphonů Samsung Galaxy S22 brzy očekávat aktualizaci na Android 13 s uživatelským rozhraním One UI 5. Samsung oznámil, že aktualizace bude k dispozici koncem měsíce.

Když byl v polovině letošního srpna uvolněn Android 13, jako první si jej mohli vyzkoušet majitelé smartphonů Google Pixel. Po několika týdnech poté Samsung zpřístupnil svůj beta program uživatelské nadstavby One UI 5.

Aktualizace Androidu 13 pro zařízení Samsung: první smartphony by měly být obslouženy už v říjnu

s22

První ze zařízení Samsungu se systémem Android 13 budou smartphony Galaxy S22. | Zdroj: adrian x/Pixabay

Beta program byl zpočátku přístupný pouze ve vybraných regionech, ale postupem času se rozšiřoval i do dalších zemí. V průběhu konference Samsung Developer Conference 2022 jihokorejská firma prozradila, kdy uvolní finální verzi operačního systému. Uživatelé Samsung Galaxy S22 mohou aktualizaci očekávat koncem října.

Ti z vás, kdo vlastníte Galaxy S21 a S20, Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4, si budete muset počkat o něco déle. Představitelé Samsungu zatím neuvedli, kdy bude aktualizace dostupná i pro tato zařízení. Pravděpodobně se ale dočkáte ještě do konce roku 2022.

Zdroj: The Times of India

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení