Menu

V Praze vyrostl nový “Apple Store”: rekordní slevy padaly na MacBooky a další zboží

14.10.2022 18:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
V Praze vyrostl nový “Apple Store”: rekordní slevy padaly na MacBooky a další zboží

V Praze vyrostl nový “Apple Store”: rekordní slevy padaly na MacBooky a další zboží | foto: Agentura FYI, iStyle / Chodov press kit

Společnost iStyle, která provozuje síť prémiových obchodů s Apple produkty, otevřela v Praze novou prodejnu. Jedná se o první partnerskou Apple prodejnu, a vyrostla v obchodním centru Westfield na Chodově.

Nejprve k tomu hlavnímu – v čem je nová prodejna iStyle jiná, než ty dosavadní, třeba i od jiných firem. Většina obchodů prodávajících v ČR zboží společnosti Apple má licenci “prémiového prodejce”, který může obchodovat s výrobky Apple. Nová prodejna na Chodově je však první “partnerskou prodejnou” na území České republiky.

Nová prodejna à la Apple Store

Co to znamená v praxi? Jde o prodejnu, která vznikala pod taktovkou Applu, nese designové prvky inspirované oficiálními Apple Story a nabízí i prostor pro workshopy, školení a pomoc zákazníkům s nákupem či používáním přístrojů. Zároveň to ale znamená, že nejde o oficiální Apple Store. V prodejně totiž chyběly třeba takové drobnosti, jako Magic Trackpad na vyzkoušení před nákupem.

Přesuňme se ale možná k tomu zajímavějšímu. Při příležitosti otevření totiž měli zákazníci k dispozici řadu zajímavých slev. Ty největší byly hlavně na počítače Mac. Najmě potom na MacBook Pro 16″ s čipem M1 a 1TB úložištěm, který dostal slevu 19 000 Kč a vyšel na 59 990 Kč včetně DPH.

Slevy se dotkly také iPhonů, prakticky jen a pouze modelů 13, protože iPhone 14 a jeho sourozenci aktuálně nejsou moc skladem. Vcelku pozoruhodnou slevu dostaly Apple AirPods Pro 1. generace, bezdrátová sluchátka s ANC. Ačkoliv iStyle na ně “uvalil” slevu 699 Kč na konečných 6291 korun, většina konkurenčních prodejců je nabízí za 5500 nebo dokonce 5000 korun včetně daně.

Také na zbývající příslušenství byla příjemná sleva 10 %, na své si tak přišel prakticky každý. Obchod je otevřen každý den, od 9 do 21 hodin.

Zdroj: Tisková zpráva iStyle, web iStyle

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení