Menu

Videopůjčovna VOYO v aplikaci Viera Connect

23.12.2011 11:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Videopůjčovna VOYO v aplikaci Viera Connect

Videopůjčovna VOYO v aplikaci Viera Connect | foto: CHIP

Spuštění videopůjčovny VOYO v rámci internetové služby Viera Connect. Majitelé TV a BD přehrávačů Panasonic, si mohou letošní Vánoce užít s vlastní „domácí“ videopůjčovnou.

Kromě tradičních vánočních hitů, které videopůjčovna každoročně přináší v rámci svého televizního programu, budou zdarma či za symbolickou částku (od 26 do 80 Kč) vybírat z široké nabídky žánrů, oblíbených hrdinů i režisérů na Voyo.cz.

Potřebujete jen dálkový ovladač

Na VOYO.cz si přijdou na své opravdu všichni - filmový fajnšmekři i milovníci lidové zábavy. V první řadě tu najdete kompletní archiv TV Nova. Ten měli majitelé televizí a BD přehrávačů Panasonic k dispozici už v minulosti a bude i nadále zpřístupněný zdarma. Nově si zájemci budou moci zaplatit předpremiérové díly oblíbených Ulice, Ordinace v růžové zahradě, Comebacku, Soukromých pastí, Expozitury apod. Významnou novinkou je pak samotná videopůjčovna, která v tuto chvíli obsahuje především filmotéku společností CET21, Bontonfilm a Hollywood Classic Entertainment a bude se i nadále rozšiřovat.

A jak to funguje?

Za vybraný titul je možné zaplatit SMSkou. Ve videopůjčovně si pomocí ovladače vyberete preferovaný snímek a podle jednoduchého návodu zaplatíte. Tímto způsobem provedená platba vám umožní pustit si film nebo například předpremiérový díl seriálu v následujících 48 hodinách tolikrát, kolikrát jen budete chtít. Potom práva na jeho zhlédnutí vyprší.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení