Menu

Videotéka jen pro dospělé

09.06.2015 00:01 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Videotéka jen pro dospělé

Videotéka jen pro dospělé | foto: CHIP

Na internetu se objevila nová služba PornTime, bittorrentový klient pro videotéku s erotickými filmy.

PornTime je služba inspirovaná aplikací Popcorn Time, která nabízela katalog nejnovějších filmových hitů k okamžitému a bezplatnému přehrávání. V podstatě jde o bittorrentového klienta, který umožňuje komfortní vyhledávání v databázi dostupného obsahu a okamžité přehrávání částečně staženého torrentu.

Zatímco Popcorn Time se specializoval na hollywoodskou produkci, což se mu stalo osudným, PornTime je videotékou s filmy pro dospělé. To ale samozřejmě nic nemění na tom, že šíření obsahu chráněného autorskými právy touto cestou je nelegální a tak je možná jen otázkou času, než se nahrávacím studiím podaří PornTime zastavit, jako to dokázali držitelé autorských práv v případě aplikace Popcorn Time.

Použití klientské aplikace PornTime je na vlastní nebezpečí, jelikož torrentové klient šíří do internetu stažené části videí, což je rovněž v rozporu se zákonem na ochranu autorských práv.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení