Menu

VMware vCloud Air Network

24.08.2014 20:44 | Karel Kovar + Přidat komentář
VMware vCloud Air Network

VMware vCloud Air Network | foto: CHIP

Společnost VMware představila vCloud Air Network, největší světovou síť ověřených cloudových služeb založených na technologiích VMware, jejíž součástí je více než 3800 Service Provider partnerů z více než 100 zemí.

Nová síť poskytne více možností a větší flexibilitu organizacím, které chtějí využít výhod hybridního cloudu, a představuje další vývojový stupeň a rozšíření partnerského programu VMware Service Provider Program (VSPP). Společnost zároveň oznámila, že VMware vCloud Hybrid Service změní název na VMware vCloud Air. Změna názvu podtrhuje závazek VMware, že zajistí zákazníkům řešení ve formě služby (například infrastrukturu, desktopy, zotavení po havárii apod.) s přidanou hodnotou prostřednictvím své platformy pro hybridní cloud. Budoucí nabídka řešení ve formě služby ponese označení „Air“, aby se docílilo souladu s výše zmíněnou strategií.

VMware vCloud Air (dříve VMware vCloud Hybrid Service) se od svého uvedení v roce 2013 rychle rozšířil po celém světě a poskytl firmám v Americe, Evropě i Asii nejrychlejší přístup k hybridnímu cloudu. VMware, který má v současné době osm datových center ve Spojených státech, Velké Británii a Japonsku, nedávno oznámil rozšíření svého hybridního cloudu do Asie a Pacifiku prostřednictvím joint venture se SoftBank Telecom Corp. a SoftBank Commerce & Service Corp. (SoftBank C&S). VMware zároveň vytvořil strategické partnerství s China Telecom s cílem vybudovat v Pekingu služby hybridního cloudu na světové úrovni.

VMware vCloud Air Network – ověřené lokální cloudové služby

VMware vCloud Air Network nabízí zákazníkům stále flexibilnější služby a možnost zvolit si lokálního poskytovatele cloudových služeb buď prostřednictvím VMware vCloud Air nebo ekosystému partnerů VMware vCloud Air Network Service Provider. V rámci VMware vCloud Air Network mohou zákazníci využít nový systém pro identifikaci a výběr poskytovatelů služeb VMware vCloud Air nebo VMware vCloud Air Network. Poskytovatelé služeb s označením „IaaS Powered“ mají jako základní technologii cloudy založené na VMware vSphere. Partneři s označením „Hybrid Cloud Powered“ využívají VMware vCloud Director, který umožňuje obousměrný přenos mezi prostředím zákazníka a partnerským cloudem. „Horizon Daas Powered“ partneři mají cloudy s oprávněním pro podporu nasazení desktopů ve formě služby. VMware také nabídne další oprávnění pro podporu partnerských služeb založených na budoucích vCloud Air službách.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení