Menu

Vodafone představil devátou řadu vlastních telefonů

17.06.2018 07:56 | Milan Loucký + Přidat komentář
Vodafone představil devátou řadu vlastních telefonů

Vodafone představil devátou řadu vlastních telefonů | foto: CHIP

Pro tento rok přichází s modelovým označení Smart N9 a možností vybrat si ze dvou variant. Novinky byly navrženy a testovány v Německém Düsseldorfu a od července si je zákazníci mohou zakoupit v e-shopu Vodafonu nebo v pobočkách.

Základní model Vodafone Smart N9 lite za cenu 2477 Kč nebo výkonnější verzi Vodafone Smart N9 s cenovkou 3577 Kč. Vodafone také nabízí pro věrné zákazníky možnost získat telefon na splátky se slevou a s počáteční platbou 1 Kč. Jaké jsou parametry novinek?

Vodafone Smart N9

Výkonnější z dvojice nově představených modelů může oslovit běžné uživatele hledající plnohodnotné zařízení, které zároveň zůstává s cenou při zemi. Nabídne nejnovější verzi operačního systému Android Oreo. O výkon telefonu se stará čtyřjádrový procesor doplněný o 2 GB RAM. Vnitřní paměť nabídne k užívání 16 GB, a navíc je možné ji navýšit microSD kartou. Fotoaparáty na obou stranách se můžou chlubit bleskem. Hlavní fotoaparát s rozlišením 13 Mpx, přední s 8 Mpx a širokým úhlem záběru při fotografování. Displej telefon má uhlopříčku 5,5 palce s HD+ rozlišením a poměrem stran 18:9.

Vodafone Smart N9 lite

Smartphone, který nabízí dostatečné rychlý chod, dobrou výdrž baterie, ale zároveň velmi příznivou cenu. Sáhnou po něm především méně nároční uživatelé, případně může dobře sloužit nejmladším členům rodiny jako první smartphone.  Běží na operačním systému Android Oreo Go edition, jedná se odlehčenou verzi, která je méně náročná na parametry a přizpůsobené aplikace mohou svižně pracovat bez sekání. Vnitřní paměť nabídne 16 GB s možností rozšíření microSD kartou. Hlavní fotoaparát je s rozlišením 8 Mpx a bleskem, přední kamera 5 Mpx. Displej telefonu má uhlopříčku 5,34 palce s poměrem stran 18:9. Vodafone ho nabídne v černé a bílé variantě.

TOP 10 smartphonů, testovaných v laboratoři Chipu naleznete zde.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení