Menu

Vodotěsný bluetooth reproduktor

18.02.2018 09:52 | Milan Loucký + Přidat komentář
Vodotěsný bluetooth reproduktor

Vodotěsný bluetooth reproduktor | foto: CHIP

Značka Niceboy, výrobce akčních kamer a jejich příslušenství, rozšiřuje svůj audio segment. Na trh nyní uvádí nový univerzální vodotěsný bluetooth reproduktor s prostorovým 360° zvukem.

Hlavní předností reproduktoru Niceboy RAZE je poskytnutí prostorového zvuku (360°), který dopomáhá lepšímu ozvučení, a to jak v interiérech, tak exteriérech. Kvalitní silný zvuk zajišťují reproduktory s celkovým výkonem 12 W. Niceboy RAZE je dále vybaven moderní verzí Bluetooth 4.2, díky které se bez problému propojí s mobilním telefonem (počítačem či tabletem) do vzdálenosti 10 metrů. Baterie s kapacitou 2200 mAh přináší poslech po dobu až osm hodin. Stupeň krytí IPX7 pak reproduktoru zajišťuje plnou vodotěsnost.

Příjemná je i možnost spárovat přístroje mezi sebou pomocí funkce NFC pouhým přiložením. Vestavěný mikrofon pak umožňuje vyřizování telefonátů přes hands-free. Kromě Bluetooth lze využít i line-in vstup pro 3,5 mm kabel. K zajímavému designu toho reproduktoru přispívá možnost jeho pořízení ve třech barevných mutacích (černá, modrá nebo červená).

Niceboy RAZE koupíte za 1990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení