Menu

Vybassovaný společník

20.06.2016 10:29 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vybassovaný společník

Vybassovaný společník | foto: CHIP

Společnost Sony připravila pro milovníky hudby na cestách stylová sluchátka MDR-XB50 ze série Extra Bass. Použít je lze i jako hands-free.

Sluchátka MDR-XB50 s umístěním přímo do ucha nabízí zvuk s klubovým zabarvením a 12mm neodymovým reproduktorem. Jsou mobilní a praktická především na léto, kdy se hodně pohybujeme venku a máme u sebe minimum místa na jejich případné uložení.

Sluchátka se vejdou i do malé kapsy. Dostupná jsou ve čtyřech oblíbených barvách – červené, modré, bílé a černé. Také příznivce poslechu hudby přímo z mobilního telefonu sluchátka potěší. Zákazník si totiž může vybrat jak variantu s integrovaným mikrofonem a ovládáním hudby přímo na vroubkovaném kabelu sluchátek, nebo bez nich. Při poslechu hudby z telefonu se tedy MDR-XB50 ve variantě MDR-XB50AP dají použít i jako hands-free. Doporučená cena začíná na 700 Kč pro verzi bez ovladače a 750 Kč s AP ovladačem. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení