Menu

Výkonná štěnice na odposlechy

22.03.2017 18:16 | Milan Loucký + Přidat komentář
Výkonná štěnice na odposlechy

Výkonná štěnice na odposlechy | foto: CHIP

 

Stává se, že potřebujete přenést signál z nějaké místnosti do jiné nebo na jiné místo. Mezi přednosti profesionálního odposlouchávacího zařízení 5KL patří dlouhá výdrž a velký dosah.

 

Vysílač této štěnice může přenášet signál díky svému zesílení až do dvoukilometrové vzdálenosti. Úsporný provoz na baterii typu LR20 zajišťuje velmi dlouhou dobu vysílání. Štěnice tak bude přenášet signál až 37 dní. Odposlouchávací zařízení 5KL má velmi citlivý mikrofon, který spolehlivě a čistě zachytí lidský hlas do vzdálenosti dvanácti metrů. Nedělá mu problém i šepot nebo slabé zvuky.

Odposlouchávací zařízení 5KL

Odposlouchávací zařízení 5KL

Vysílač pracuje v pásmu 430–440 MHz a štěnice se vyrábí a dodává naladěná na pěti různých frekvencích. Daná frekvence je uvedena na balení produktu a tento údaj slouží pro nastavení přijímače. Vysílač pracuje na odlišných frekvencích než vysílání rádiových stanic, a proto nehrozí náhodné odhalení. Stabilita frekvence vysílače je velmi vysoká, pracuje s přesností na 0,0001 MHz, tedy 100 Hz. Širokopásmová modulace WFM zajištuje čistý zvuk s velmi nízkou hladinou šumů. Účinný dosah vysílání zařízení je jeden kilometr. V případě ideálních podmínek, například v otevřeném prostoru, se dosah může zvětšit až na dva kilometry. V zastavěném prostoru je účinný dosah logicky nižší, typicky lze počítat s 200–300 metry. Štěnice je velmi malá, její průměr je pouhých 20 mm.

Pro příjem a poslech signálu je možné vybrat z celé řady přehledových přijímačů například značky UNIDEN. Odposlouchávací zařízení se zesilovačem signálu 5KL je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 3.870 korun včetně DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení