Menu

Výkonné černobílé tiskárny pro firmy

02.12.2010 09:34 | Redakce Chip + Přidat komentář
Výkonné černobílé tiskárny pro firmy

Výkonné černobílé tiskárny pro firmy | foto: CHIP

Společnost Epson uvádí na trh tři řady černobílých laserových tiskáren A4: AcuLaser M2300D, AcuLaser M2400D a multifunkční řadu AcuLaser MX20DN. Tisknou v rozlišení až 1 200 dpi a rychlostí až 35 stran za minutu.

Model M2300D je určen pro samostatné použití, zatímco verze M2300DN je vybavena ethernetovým rozhraním.  Oba modely tisknou rychlostí 30 stran za minutu, jsou kompatibilní s jazykem PCL a používají tonerové kazety standardní velikosti. Zvládnou i větší tiskové úlohy nejsou díky standardnímu automatickému oboustrannému tisku a manipulaci s papírem do 550 listů s volitelným přídavným zásobníkem papíru. Doporučená maloobchodní cena řady AcuLaser M2300D je 5590 Kč vč. DPH.

Řada AcuLaser M2400D pro korporace a velké podniky

Řada AcuLaser M2400D, určená pro malé a střední pracovní skupiny, provede tiskové úlohy rychlostí 35 stran za minutu. Tonerové kazety mají vysokou kapacitou, paměť RAM lze rozšířit, a kapacitu papíru také – až na 800 listů. Standardem je oboustranný tisk. Tato řada podporuje jazyk Postscript, je vybavena paralelním portem (model D) nebo ethernetovým rozhraním (model DN). Doporučená maloobchodní cena řady AcuLaser M2400D je 7390 Kč vč. DPH.

Multifunkční tiskárny pro pracovní skupiny

Řada AcuLaser MX20DN s vestavěným síťovým rozhraním je určena pro malé až střední pracovní skupiny. Tiskne rychlostí 28 stran za minutu a v jednom kompaktním zařízení zahrnuje oboustranný tisk, skenování a kopírování. U modelu DNF je k dispozici fax a k volitelnému příslušenství patří rozšiřitelná paměť RAM a dva přídavné zásobníky papíru. Tato řada je vybavena technologií USB host a četnými emulacemi pro snadnou integraci. Doporučená maloobchodní cena řady AcuLaser MX20DN je 14690 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení