Menu

Výkonný monitor pro produktivitu a udržitelný rozvoj

11.03.2019 16:01 | Milan Loucký + Přidat komentář
Výkonný monitor pro produktivitu a udržitelný rozvoj

Výkonný monitor pro produktivitu a udržitelný rozvoj | foto: CHIP

Philips 252B9 je nový model monitoru s PowerSensorem série B. Tento 25" (63,4 cm) bezrámečkový monitor s poměrem stran 16:10 charakterizuje vysoká produktivita a nižší spotřeba energie.

PowerSensor, hardwarový vypínač, IPS panel, plně ergonomický SmarErgoBase stojan a řada technologií pro pohodlnou práci dělají z modelu Philips 252B9 ideální řešení pro profesionály, kteří myslí na životní prostředí.

Pro zajištění optimálního obrazového výkonu je nový Philips 252B9 vybaven bezrámečkovým IPS panelem s poměrem stran 16:10 se širokými pozorovacími úhly 178°/178°. Zobrazovací technologie IPS zaručuje ostrý obraz a věrné barevné podaní, které uspokojí i grafiky, architekty nebo designéry.

Nový Philips 252B9 je šampión v trvalé udržitelnosti. Jeho PowerSensor dokáže pomocí neškodných infračervených signálů zjistit, zda je uživatel před monitorem a pokud není, sníží jas monitoru. Výsledkem je až 80% úspora spotřeby energie a prodloužení životnosti. Tento model vyhovuje řadě ekologických standardů, jako jsou EnergyStar 7.0, EPEAT, WEEE a RoHS. Je vyroben z 85 % z recyklovaných plastů a jeho obalový materiál je kompletně recyklovatelný.

Uživatelé nového Philips 252B9 se mohou těšit na bohatou výbavu, která jim zaručí maximální výkon s optimálním pohodlím. Jeho ergonomický stojan SmartErgoBase umožňuje polohovat monitor a příprava pro VESA držák rozšiřuje jeho možnosti použití. Monitor Philips 252B9 je vybaven technologiemi pro ochranu zraku, jakou jsou Flicker-Free a LowBlue. Pro pohodlné čtení je k dispozici funkce EasyRead. Zabudované stereo reproduktory a výbava konektory (VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4) dotvářejí možnosti monitoru.

Philips 252B9 bude dostupný koncem března 2019 za 6639 Kč (259 eur).

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení