Menu

Výkonný paměťový modul DDR4 SPECTRIX

23.04.2019 11:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Výkonný paměťový modul DDR4 SPECTRIX

Výkonný paměťový modul DDR4 SPECTRIX | foto: CHIP

DDR4 paměťový modul Spectrix D60G obsahuje dva unikátní prvky rozptylující RGB podsvícení, takže podsvícená část je větší než na jiném paměťovém modulu. Kromě toho podporuje možnosti přetaktování v rozsahu 3200–4133 MHz a profily Intel XMP 2.0.

D60G nabízí více RGB podsvícení na mm2 než kterýkoliv jiný paměťový modul na trhu, konkrétně více než 60 % povrchu modulu. Světelné difuzéry jsou extrémně široké a ničím nezakryté, takže dávají vyniknout mnohobarevnému flow efektu. Zraky všech uživatelů upoutá také unikátní avantgardní design, který – podobně jako jiné produkty XPG – zahrnuje světelné X s členitým povrchem, který si vzal inspiraci z broušených diamantů.

Uživatelé mohou vylepšit své herní zážitky pomocí programovatelných světelných efektů. Vybírat lze mezi několika rytmy blikání, nastavit rychlost pulsování, intenzitu podsvícení a další parametry. Nastavení je jednoduché díky aplikaci XPG RGB Sync. Paměťový čip D60G také spolupracuje s RGB aplikacemi nejvýznamnějších výrobců základních desek.

D60G je sestaven z vysoce kvalitních integrovaných obvodů a kovového chladiče, takže dosahuje excelentní spolehlivosti, stability, výkonnosti a životnosti. Díky podpoře Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0 je přetaktování otázkou okamžiku a systém zůstává stabilní. Namísto složitého nastavování nejrůznějších parametrů v BIOSu počítače mohou uživatelé nastavovat přetaktování pohodlně přímo v operačním systému.

Doporučená koncová cena bude začínat od 3299 Kč za 2x8G 3000 MHz.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení