Menu
CHIP Speedtest

Výkonný paměťový modul DDR4 SPECTRIX

23.04.2019 11:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Výkonný paměťový modul DDR4 SPECTRIX

DDR4 paměťový modul Spectrix D60G obsahuje dva unikátní prvky rozptylující RGB podsvícení, takže podsvícená část je větší než na jiném paměťovém modulu. Kromě toho podporuje možnosti přetaktování v rozsahu 3200–4133 MHz a profily Intel XMP 2.0.

D60G nabízí více RGB podsvícení na mm2 než kterýkoliv jiný paměťový modul na trhu, konkrétně více než 60 % povrchu modulu. Světelné difuzéry jsou extrémně široké a ničím nezakryté, takže dávají vyniknout mnohobarevnému flow efektu. Zraky všech uživatelů upoutá také unikátní avantgardní design, který – podobně jako jiné produkty XPG – zahrnuje světelné X s členitým povrchem, který si vzal inspiraci z broušených diamantů.

Uživatelé mohou vylepšit své herní zážitky pomocí programovatelných světelných efektů. Vybírat lze mezi několika rytmy blikání, nastavit rychlost pulsování, intenzitu podsvícení a další parametry. Nastavení je jednoduché díky aplikaci XPG RGB Sync. Paměťový čip D60G také spolupracuje s RGB aplikacemi nejvýznamnějších výrobců základních desek.

D60G je sestaven z vysoce kvalitních integrovaných obvodů a kovového chladiče, takže dosahuje excelentní spolehlivosti, stability, výkonnosti a životnosti. Díky podpoře Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0 je přetaktování otázkou okamžiku a systém zůstává stabilní. Namísto složitého nastavování nejrůznějších parametrů v BIOSu počítače mohou uživatelé nastavovat přetaktování pohodlně přímo v operačním systému.

Doporučená koncová cena bude začínat od 3299 Kč za 2x8G 3000 MHz.

 

 

 


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení