Menu

Vylepšete si YouTube: výkonné funkce díky bezplatným nástrojům

08.04.2020 12:15 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Vylepšete si YouTube: výkonné funkce díky bezplatným nástrojům

Vylepšete si YouTube: výkonné funkce díky bezplatným nástrojům | foto: CHIP

Videoplatforma YouTube nabízí širokou škálu funkcí: miniklipy, hudební videa a dokonce i kompletní filmy. Multimediální kolotoč, který byste si neměli nechat ujít.

Přehrávač videí však postrádá některé praktické funkce. Díky bezplatným doplňkům je však můžete snadno doinstalovat.

Magic Actions for YouTube: bezplatný doplněk pro atraktivní videa

Doplněk do prohlížečů Magic Actions for YouTube pro Firefox a Chrome umožňuje používat YouTube s mnohem větším pohodlím. Software není zaměřen jen na snadné použití a kvalitu přehrávání, ale přináší také praktické drobné funkce, ke kterým patří například ovládání hlasitosti kolečkem myši. Funguje to, když se ukazatel myši nachází v poli videa. Mimo oblast videa to funguje jako obvykle čili rolujete obrazovku nahoru a dolu.

Pokud používáte notebook nebo konvertibilní zařízení, dá se nastavit ovládání hlasitosti i prostřednictvím dotykové obrazovky. Konfigurovat můžete nejen design, ale i odstupňování ovladače hlasitosti.

Stáhněte si: Magic Actions for YouTube

magicactionshq-logo

Magic Actions for YouTube pro Firefox 7.9.1.0

CHIP hodnotí Dobrý

Skvělé funkce pro YouTube zdarma: rozšíření FireFoxu doplňuje YouTube o zajímavé funkce.

Stáhněte si
magicactionshq-logo

Magic Actions for YouTube pro Chrome 7.9.1.2

CHIP hodnotí Dobrý

Bezplatné rozšíření prohlížeče Chrome nabízí pro video portál YouTube velmi příjemná vylepšení, díky kterým budete mít ze sledování videí ještě větší zážitek.

Stáhněte si

Režimy automatického přehrávání, vysoké kvality a kina

youtubemagicactions1

V režimu Cinema mohou být skryty všechny rušivé obrazové prvky a lze upravit podsvícení.

V možnostech doplňku Magic Actions můžete také nastavit kvalitu přehrávání videí. Pokud máte k dispozici rychlé připojení k internetu, můžete si vybrat od 144p přes 1080p až po "Ultra". Videa se pak budou spouštět prostřednictvím HTML5 přehrávače vždy v nejvyšším dostupném rozlišení. Podle přání se mohou klipy z YouTube také spouštět automaticky.

Režim kina poskytuje zážitek promítacího sálu a jsou v něm skryty rušivé obrazové prvky. Tento režim se aktivuje nenápadnou rozšiřující lištou pod videem. Kromě toho lze také individuálně upravit barvu pozadí.

mohlo by vás také zajímat: oblíbená rozšíření pro nejpoužívanější browsery

I díky dalším funkcím, jako např. ukazateli stahování, barevnému filtru a režimu zachytávání, díky kterému lze fotit obrázky přímo z videí, můžeme doplněk Magic Actions pro YouTube určitě doporučit. Umožní také potlačení cukavého zvuku, převod hudebních klipů do MP3 a stahování videí na pevný disk.

Čtěte dále → BlockTube

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení