Menu
CHIP Speedtest

Vylepšete si YouTube: výkonné funkce díky bezplatným nástrojům

08.04.2020 12:15 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Vylepšete si YouTube: výkonné funkce díky bezplatným nástrojům

Vylepšete si YouTube: výkonné funkce díky bezplatným nástrojům | foto: CHIP

BlockTube: filtrace videí podle klíčových slov a kanálů

Doplněk prohlížečů BlockTube rozšiřuje funkčnost YouTube o několik možností filtru. Pokud jste v prostředí doplňku zadali jednotlivá klíčová slova, při příštím otevření YouTube nástroj skryje všechna odpovídající videa.

To je užitečné například v případě, kdy jste sledovali videa s určitým tématem, a poté vám algoritmy YouTube nabízí pouze tématicky příbuzné návrhy na další klipy. Kromě toho lze rozšíření použít také jako druh rodičovské kontroly – stejně jako videa a kanály lze také filtrovat komentáře. Zobrazená videa lze také filtrovat podle minimální i maximální délky.

Stáhněte si: BlockTube

blocktube-logo

BlockTube for Chrome 0.3.10

CHIP hodnotí Dobrý

Bezplatný doplněk pro prohlížeč Chrome vám pomůže fitrovat videa z YouTube a upravovat další doporučované návrhy.

Stáhněte si
blocktube-logo

BlockTube for Firefox 0.3.10

CHIP hodnotí Dobrý

Pomocí doplňku pro Firefox si můžete personalizovat YouTube podle svého přání, ale také zcela odfiltrovat některé příspěvky na základě zadaných podmínek.

Stáhněte si

Jediná věc, která na Magic Actions vadí, že při instalaci se nabízí další nepotřebný software. Pokud jej však ignorujete, získáte velmi silné rozšíření prohlížeče, které YouTube důkladně naroubuje.

Našim favoritem je kromě ovládání hlasitosti také režim kina: ztmavení pozadí a zvýraznění videa je působivé. V případě potřeby nabízí užitečné funkce i BlockTube. Snadno tak můžete skrýt opakující se nezajímavá témata.

Předchozí část článku

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.