Menu

Vymakaná bezdrátová herní myš

29.03.2016 16:27 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vymakaná bezdrátová herní myš

Vymakaná bezdrátová herní myš | foto: CHIP

Logitech představil svou dosud nejlepší herní myš s bezdrátovou technologií nazvanou Logitech G900 Chaos Spectrum. Je vybavena vyspělým herním optickým snímačem pohybu, designem vhodným pro praváky i leváky a nastavitelným podsvícením.

Společnost Logitech oznámila uvedení své dosud nejlepší herní myši s názvem Logitech G900 Chaos Spectrum. Tato nová herní myš se může pochlubit nejlepší bezdrátovou technologií, vyspělým optickým herním snímačem pohybu, flexibilním designem, který je vhodný pro praváky i leváky, nastavitelným podsvícením, konstrukcí mechanických tlačítek na pivotových závěsech a odlehčeným provedením. U myši Logitech G900 Chaos Spectrum je zajištěno bezdrátové spojení, které podle výrobce netrpí žádným zpožděním a má dlouhou výdrž baterie.

Díky rychlosti přenosu informací o pohybu myši s taktem jedné milisekundy a optimalizovanému bezdrátovému spojení na kmitočtu 2,4 GHz nezaznamenají hráči žádné zpoždění. Technologie ladění taktu je jedním z aspektů, který snižuje spotřebu energie, takže hrát lze bez přerušení 32 hodin na jedno nabití (24 hodin s podsvětlením, které je nastaveno jako výchozí). Pokud baterii bude energie docházet, upozorní na to Battery Assistant obslužné aplikace Logitech Gaming Software (LGS). Ani při připojení nabíjecího kabelu nemusíte hru přerušit, protože myš se přepne mezi bezdrátovým režimem a připojením přes kabel. Plné nabití úplně prázdné baterie trvá asi dvě hodiny.

Myš Logitech G900 Chaos Spectrum je osazena herním optickým snímačem pohybu s označením PMW3366, což je nejmodernější senzor s technologií společnosti Logitech pro ladění taktu přenosu dat. Má nulové vyhlazování a filtrování v celém spektru možných rozlišení DPI (od 200 do 12000 DPI).

logitech-g900-41-nahled

Myš není jen neutrálně „obouruká“, nabízí ještě více: pomocí přiložených magnetických krytů tlačítek ji lze přetvořit na myš přímo určenou pro praváky nebo leváky. Pomocí obslužné aplikace LGS je možné naprogramovat barvu a intenzitu poosvětlení. Vybírat lze z palety 16,8 milionů barevných odstínů. Můžete svou myš oživit díky „dýchajícímu“ podsvícení nebo jej vypnout, kdykoli počítač nepoužíváte.

Do hlavních tlačítek, levého a pravého, je vestavěn systém kovových napínaných pružin a mechanické závěsy na pivotech. Tento systém zkracuje vzdálenost od stlačení tlačítka ke spínačům a současně minimalizuje sílu potřebnou pro aktivaci kliknutí, takže každý následný klik lze provést rychleji. Očekává se, že myš Logitech G900 Chaos Spectrum bude v Evropě k dostání počátkem dubna 2016 za doporučenou maloobchodní cenu 4 959 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení