Menu

Vysokorychlostní externí SSD disk

27.03.2018 11:22 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vysokorychlostní externí SSD disk

Vysokorychlostní externí SSD disk | foto: CHIP

Nový externí SSD disk Verbatim Vx500 je vybaven vysokorychlostní flash pamětí a rozhraním USB 3.1 Gen 2. Jde o vhodný doplněk ultrabooků s limitující kapacitou interního disku.

Ukládání, přesouvání a zálohování velkého množství dat může být náročné a zabrat mnoho času. Díky vysoké přenosové rychlosti externího disku Verbatim Vx500, která činí až 500 MB/s, ale mohou být za pár sekund přesunuty i videozáznamy s vysokým rozlišením.

verbatim-vx500-external-ssd-angled-nahled

Externí SSD disk Vx500 je vyroben z hliníku vesmírně šedé barvy a váží pouhých 29 gramů. I když je na pohled malý, skrývá se v něm velký úložný prostor – je dostupný v kapacitách až 480 GB, což z něj dělá perfektní doplněk pro ultrabooky s limitovaným vnitřním úložištěm. Disk Vx500 je dodáván společně s USB-A a USB-C kabely, takže ho lze využívat s celou řadou zařízení, od stolních počítačů a televizí, až po nejnovější mobilní zařízení. Disk Vx500 má doporučenou maloobchodní cenu 6 290 Kč v kapacitě 480 GB, 3 790Kč v kapacitě 240 GB a 2 290 Kč v kapacitě 120 GB.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení