Menu

Vytřeste z mobilu tipy na vánoční dárky

20.10.2010 10:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Vytřeste z mobilu tipy na vánoční dárky

Vytřeste z mobilu tipy na vánoční dárky | foto: CHIP

Internetový srovnávač cen Heureka.cz, spustil speciální vánoční aplikaci pro telefony s operačním systémem Android. Aplikace je založena na využití speciálních pohybových senzorů systému.

Vánoční aplikace má podobu vánoční koule. Majitel si zvolí, pro koho by měl být dárek určený a aplikace mu vyhledá odpovídající tip. Další tip lze zobrazit zatřesením mobilu.

Aplikace funguje na bázi pohybových senzorů a vyžaduje připojení k internetu, protože si sahá pro aktuální nabídku na vánoční stránky http://darky.heureka.cz.

Vánoční tipy na dárky jsou v mobilu i na internetu rozděleny například podle adresáta, podle kategorie dárku nebo podle ceny, mezi kategoriemi jsou mimo jiné zážitky, elektro, erotika, hračky nebo žertovné předměty. Mezi tipy jsou mezinárodní dárkové hity jako např. hýbací kasička Doggy či magnetické kuličky NeoCube, originální doplňky do bytu jako např. levitující stojan na víno, zajímavé drobné dárky jako např. líný hrnek, který sám zamíchá nápoj nebo zážitkové dárky.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení