Menu

Vyzkoušejte si průlomový Skype Translator

05.11.2014 16:00 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Vyzkoušejte si průlomový Skype Translator

Vyzkoušejte si průlomový Skype Translator | foto: CHIP

Na vývoji revoluční aplikace překládající mluvené slovo z cizího jazyka v reálném čase se podílejí i pražští vývojáři Skype.

Již dávno před tím, než byl letos v květnu představen průlomový projekt Skype Translator, který je schopen překládat přímo během hovoru konverzaci v cizím jazyce, se na tomto projektu podíleli vývojáři z pražského týmu Skype. Výsledek jejich práce si nyní mohou uživatelé vyzkoušet na vlastní kůži, a navíc se budou moci podílet na jeho zdokonalení. Revoluční Skype Translator bude zdarma k dispozici všem uživatelům s operačním systémem Windows 8.1, kteří se registrují na stránkách Skype.com.

kyobr

„Skype už celé roky boří komunikační bariéry a umožňuje svým uživatelům co možná nejlepší spojení s jejich blízkými. Je proto skvělé, že můžeme nyní představit první verzi revolučního Skype Translatoru, na jehož vývoji se podíleli i vývojáři z pražské pobočky Skype,“ řekl Tomáš Vocetka, ředitel Skype pro Českou republiku.

„Záleží nám na názoru našich uživatelů a maximálně se snažíme plnit jejich očekávání. Právě oni nás svými nápady posouvají dál a pomáhají nám vytvářet ze Skype tu nejlepší komunikační aplikaci. Proto jsme našim uživatelům dali možnost produkt otestovat ještě před uvedením jeho finalní podoby a tím tak získat cennou zpětnou vazbu“ dodal Tomáš Vocetka.

Jedinečná aplikace Skype Translator bude v budoucnu překládat mluvené slovo přímo během konverzace z jakéhokoli cizího jazyka. Průlomová aplikace je prozatím k dispozici pouze pro přístroje s operačním systémem Windows 8.1, a to hned v několika světových jazycích. Intenzivně se pracuje na zajištění kompatibility se všemi operačními systémy a rozšíření nabídky jazyků. Čeští uživatelé Skype se mohou začlenit do malé skupiny vyvolených a registrovat se k odběru první verze Skype Translatoru přes tento odkaz

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení