Menu

Vyzkoušejte si zdarma Microsoft Office 2016

06.05.2015 10:35 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Vyzkoušejte si zdarma Microsoft Office 2016

Vyzkoušejte si zdarma Microsoft Office 2016 | foto: CHIP

Microsoft zpřístupnil všem uživatelům vývojovou verzi kancelářského balíku Office 2016 ke stažení a otestování

Testovací Preview verze kancelářského balíku Microsoft Office 2016, určeného pro instalaci do počítačů, je k dispozici jen v angličtině a bude fungovat 180 dní od instalace. Instalovat si ji můžete do Windows 7 či novějších, ovšem nezapomeňte, že vaše předchozí verze kancelářského balíku bude novou instalací přemazána.

Na webu Office 2016 Preview není třeba jakákoli registrace, pouze si zde stáhnete malý instalátor a zkopírujete příslušný produktový klíč. Po svém spuštění si instalátor stáhne všechna potřebná data z internetu a instaluje do počítače preview verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access, určených pro ovládání primárně prostřednictvím klávesnice a myši. Office 2016 se instaluje streamovaným způsobem, takže zatímco běží instalace jednotlivých aplikací z balíku, můžete ty již instalované začít používat.

offfff1-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení