Menu

Vyzvedněte si zdarma hry na Epic Games Store: za týden dorazí Saints Row IV

02.12.2022 14:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Vyzvedněte si zdarma hry na Epic Games Store: za týden dorazí Saints Row IV

Vyzvedněte si zdarma hry na Epic Games Store: za týden dorazí Saints Row IV | foto: Deep Silver / Saints Row IV press kit

Víkend je před námi a digitální obchod s hrami na PC Epic Games Store opět rozdává hry zdarma. Tentokrát si přijdou na své spíše fanoušci indie titulů, nicméně za týden dorazí nefalšovaná pecka – Saints Row IV v edici Re-Elected.

Epic Games Store vyrostl jako konkurence pro již dávno zajetý obchod s digitálními kopiemi her Steam. Podařilo se, získal velkou pozornost a to nejen díky o chlup nižším cenám, ale také každotýdennímu rozdávání her zdarma.

Indie hry zdarma

Tento víkend si na chuť přijdou hlavně fanoušci méně známých indie titulů, které ale často umí překvapit svou vytříbenou hratelností. K mání je tento víkend třeba Fort Triumph, strategické RPG typu tower defense. Hra má velmi příjemnou, až pohádkovou grafiku, trochu připomíná strategie pro pamětníky – Warcraft. Ani původní cena 420 Kč nebyla žádná pálka, zdarma je to ale hned lepší.

| Zdroj: ALL iN! GAMES / YouTube

Absolutní 100% slevě podlehla také indie hra RPG in a Box. Tato hra je de facto editor vlastní hry. Pomocí kreativních herních mechanik tvoříte vlastní fantastický příběh, navrhujete rozmanité prostředí a také postavy. Svou výpravu pak můžete sdílet s kamarády i dalšími hráči online. Zde byla původní cena 630 Kč. V obou případech platí, že si hru můžete ke svému profilu na Epicu připojit bezplatně do 8. prosince 17:00, pak již hry není možné získat.

Epic Games Store zároveň odhalil, co plánuje na příští víkend. První hrou by měla být opět indie, ale dungeon crawler akční řežba Wildcat Gun Machine. Tu již nyní můžete zakoupit za necelých 300 korun o žádnou obří sleva se tak nejedná.

Saints Row IV zdarma

Obrovskou zmínku si však zaslouží druhá hra, kterou dostanou hráči na PC příští víkend zadarmo. Řeč je o oblíbené open-world městské akci Saints Row IV ve vylepšené edici a se všemi 25 DLC balíčky, které jsou k mání.

 

| Zdroj: Saints Row / YouTube

Pokud někdo Saints Row nezná, jde o sérii blízko podobnou Grand Theft Auto od Rockstar Games. Čtvrtý díl vás vsune do role prezidenta Spojených států amerických, který musí řešit mimozemskou invazi, jenž chce naši modrou planetu zotročit. Naštěstí máte k dispozici bohatý arzenál zbraní a dokonce i nadpřirozené superschopnosti. Saints Row IV Re-Elected bude zdarma od 8. do 15. prosince, stejně jako Wildcat Gun Machine.

Zdroj: Epic Games Store

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení