Menu

WD Cloud má update a 4 miliony uživatelů

30.10.2014 14:40 | Michal Bareš + Přidat komentář
WD Cloud má update a 4 miliony uživatelů

WD Cloud má update a 4 miliony uživatelů | foto: CHIP

Mobilní aplikace WD My Cloud pro spolupráci s NAS řešeními firmy WD jsou nyní dostupné v aktualizované verzi 1.5. Uživatelům stejnojmenné produktové řady externích disků My Cloud nabízí lepší práci s multimediálními soubory.

web-wdfmycloudapp-2-nahled

WD Cloud má update a 4 miliony uživatelů

Společnost WD oznámila, že její mobilní aplikaci WD My Cloud si stáhly již čtyři miliony uživatelů. Tento program s příslušnými mobilními aplikacemi umožňuje uživatelům vzdálené připojení k produktům řady WD My Cloud. Uživatelé mohou jejich prostřednictvím prohlížet fotografie, streamovat videa a přistupovat ke svým uloženým souborům odkudkoli prostřednictvím svých tabletů či chytrých telefonů.

Společnost WD zároveň oznámila novou verzi softwaru WD My Cloud OS 1.5, která poskytuje nový firmware i příslušné aplikace pro mobilní zařízení. WD My Cloud OS 1.5 přináší mimo jiné i novou vylepšenou navigaci mezi složkami a soubory a další vyhledávací a prohlížecí nástroje. Upgrade je dostupný zdarma pro řadu produktů My Cloud včetně My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 a My Cloud EX4.

Upgrade na verzi WD My Cloud OS1.5 přináší dynamické prohlížení uložených souborů Media View a napomáhá sjednotit všechny uživatele cloudových úložišť pod jedinou aplikaci a uživatelské rozhraní. Pomocí jediné aplikace má pak uživatel umožněn přistup k uloženému obsahu v osobním cloudu i ke vzdáleným cloudovým úložištím jako jsou  Dropbox, OneDrive a Google Drive. Upgrade WD My Cloud OS 1.5 také zahrnuje update pro řešení chyb BASH/Shellshock pro servery vzdálené správy, které zajišťují autorizační postupy a poskytují přístup k zařízením My Cloud.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení