Menu

WD My Passport pro Macy, až 2 TB a USB 3.0

30.08.2012 13:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
WD My Passport pro Macy, až 2 TB a USB 3.0

WD My Passport pro Macy, až 2 TB a USB 3.0 | foto: CHIP

Společnost Western Digital rozšířila svoji řadu přenosných disků My Passport for Mac o rozhraní USB 3.0 a zvýšila jejich kapacitu až na 2 TB. 2,5“ přenosné disky s kapacitou 500 GB, 1 TB a 2 TB jsou určeny pro uživatele počítačů Mac.

 

 

 

Disky My Passport for Mac jsou naformátovány na systém HFS+ a umožňují ochranu heslem a hardwarové šifrování pro ochranu a zabezpečení obsahu disku před neoprávněným přístupem. Jsou kompatibilní s aplikací Apple Time Machine pro snadné zálohování a archivaci.

Disky My Passport for Mac jsou určeny pro aktivní uživatele počítačů Mac, kteří do své činnosti zahrnují časté cestování, či outdoorové aktivity. Pro tyto případy je určeno ochranné pouzdro WD Nomad, které bezpečně disk (u nižších kapacit) ochrání před škrábanci, prachem, vlhkostí a nenadálými otřesy. Tento typ obalu ale není použit v 2TB verzi, ve které se nacházejí dva 2,5“ disky. Výrobce na disky poskytuje tříletou záruku a cena za 2TB disk se bude poybovat v ekvivalentu 279 EUR.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení