Menu

WD Purple pro dohledové systémy má už 10 TB!

09.05.2017 21:21 | Milan Loucký + Přidat komentář
WD Purple pro dohledové systémy má už 10 TB!

WD Purple pro dohledové systémy má už 10 TB! | foto: CHIP

Nový pevný disk WD Purple přináší 25% nárůst kapacity, podporuje systémy s nepřetržitým provozem vybavené až 64 HD kamerami a je připraven na 4K aplikace

WD Purple s kapacitou 10 TB je součástí produktové řady určené pro aplikace bezpečnostních dohledových kamerových systémů. Podle informací společnost IHS Markit nárůst zařízení s rozlišením 4K a dalších kamerových systémů povede v následujících letech ke zvýšené poptávce po datových úložištích. Pevný disk WD Purple 10 TB je optimalizován pro bezpečnostní kamerové systémy s nepřetržitým provozem 24x7 a pro systémy vybavené až 64 HD kamerami například v malých firmách nebo domácnostech.

Disky WD Purple jsou optimalizované pro práci v náročných aplikacích nepřetržitého provozu v prostředí DVR a NVR. WD Purple 10 TB nabízí nízkou spotřebu, originální technologie značky WD a mnoho dalších technických parametrů jako jsou:

• Technologie AllFrame 4K – Odhaduje se, že v roce 2017 zhruba 2 % bezpečnostních kamerových systémů využívá nebo bude využívat technologie 4K, v roce 2020 to bude již 29 %. Technologie AllFrame 4K vylepšuje streamování prostřednictvím rozhraní ATA a pomáhá eliminovat ztráty v záznamech, zlepšuje celkové přehrávání videa a nabízí další možnosti. WD Purple 10 TB má i vylepšený firmware, který pomáhá redukovat pixelizaci obrazu a nechtěné výpadky záznamu bezpečnostních kamer.

• Technologie HelioSeal – Tato technologie umožňuje dosáhnout vyšší kapacity u disků a jejich nižší spotřebu. WD Purple 10 TB využívá již třetí generaci této technologie. Disky s touto technologií jsou dodávány na trh již více než tři roky a celkem bylo vyrobeno více než 12 milionů těchto disků.

• Škálovatelnost bezpečnostních kamerových systémů – Disky jsou navrženy pro nepřetržitý provoz, podporují systémy s více disky a pracovní zátěží až 180 TB/rok.

Disky WD Purple 10 TB se snadno instalují do již existujících bezpečnostních kamerových systémů, jsou navrženy, testovány a standardizovány pro kamerové systémy a jsou kompatibilní se všemi předními výrobci chipsetů. WD úzce spolupracuje s partnery, kteří poskytují řešení bezpečnostních kamerových systémů a společně stanovují benchmarkové hodnoty pro definování a prokazování výkonů v kamerových systémech.

WD Purple 10 TB (WD100PURZ) 3,5palcový HDD je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů, je na něj poskytována tříletá záruka. Doporučená koncová cena je 15 596 Kč včetně DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení