Menu

Webzdarma.cz ožívá a plánuje svůj další rozvoj

09.04.2015 10:34 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Webzdarma.cz ožívá a plánuje svůj další rozvoj

Webzdarma.cz ožívá a plánuje svůj další rozvoj | foto: CHIP

Vzpomínáte na již skoro zapomenutou službu webzdarma.cz? Služba se vrací opět na scénu v nové síle a plánuje svůj další rozvoj.

Služba webzdarma.cz se dnešním dnem po delší době dočkala své nové podoby. V první fázi změny se mohou uživatelé těšit z nového vzhledu stránek, který je plně responzivní a tím i použitelný pro mobilní zařízení. Nový vzhled zároveň přináší i zjednodušení objednávky služeb nebo novou podobu webmailu.

webzdarma

Služba si klade za cíl i nadále zachovávát svůj princip a to možnost bezplatného umístění stránek na server. V blízké době mají mít uživatelé možnost vypnutí reklamních sdělení nebo rozšíření služeb za menší poplatek (současný placený program nebude možné dál aktivovat a bude nahrazen úplně novou verzí).

Nové vybavení

Další novinkou, je nákup nových serverů. Klienti tak budou nové objednávky vytvářet na nových serverech a v následujících měsícíchmají být také všechny stávající účty převedeny na nové servery. Tato změna by měla přispět k větší stabilitě a rychlosti celé služby. Nové objednávky tak již budou využívat posledních verzí PHP 5.6.6 a MySQL 5.5.41, které nový vlastník slibuje dlouhodobě udržovat na své poslední stabilní verzi.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení