Menu

WELL WRC8500AN Dual

01.02.2013 07:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
WELL WRC8500AN Dual

WELL WRC8500AN Dual | foto: CHIP

Rychlý a výkonný Dual-Band router s gigabitovými porty.

WELL WRC8500AN Dual je WiFi N Dual-Band Gigabit router standardu 802.11 a/b/g/n s nepřekonatelnou rychlostí 450 Mb/s a vysokou stabilitou WiFi připojení k Internetu.
Díky gigabitovým portům je router ideální pro rozvod vysokorychlostního Internetu, nebo pro připojení NAS (síťové úložiště) s velmi vysokou rychlostí!

Router WELL WRC8500AN Dual je vhodný i pro použití v místech zarušených 2,4 GHz sítěmi. Pracuje totiž souběžně ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, což ještě násobí bezdrátový výkon zařízení.

Router je tak pro Vás nejen zárukou plynulého chodu a stability vysokorychlostního Internetu. Kvalitní signál zajišťují 3 externí 3dBi antény a samozřejmostí je i regulace výstupního výkonu. WiFi router WELL WRC8500AN Dual nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení bezdrátové sítě (vč. WPA2, WPA-AES, WPA-Radius) a řadu speciálních funkcí. MBSSID Vám umožní poskytnout obchodní nebo soukromé návštěvě připojení k Internetu, aniž by byla ohrožena Vaše vnitřní síť, protože přístroj nabízí více navzájem oddělených WiFi sítí, funkce TurboNAT Vám umožní sdílení i velmi rychlého Internetu.

Co více dodat - WELL WRC8500AN Dual jistě ocení i ti nejnáročnější uživatelé.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení