Menu

Windows 10 jsou hotová

15.07.2015 22:30 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Windows 10 jsou hotová

Windows 10 jsou hotová | foto: CHIP

Microsoft dokončil vývoj Windows 10 a poskytnul výrobcům hardwaru jejich RTM verzi, určenou pro instalaci do nových počítačů.

Pokud testujete Insider Preview verzi Windows 10, nebo jste tak chtěli v posledních dnech učinit, možná jste si všimli, že ze stránek programu Insider již není možné stáhnout ISO obraz instalace Windows 10. Jestliže již máte operační systému Windows 10 v počítači již instalovaný, nelze jej aktualizovat na nejnovější sestavení (tzv. build). Toto omezení pravděpodobně souvisí s aktuálním vývojem kolem Windows 10.

Microsoft totiž označil nejnovější sestavení 10240 jako finální, určené k instalaci do nově prodávaných počítačů a všechny své síly nyní věnuje přípravám na velkolepé oficiální uvedení svého nového operačního systému, ke kterému dojde již 29. července. Půjde o obrovskou změnu v distribučním modelu Windows. Operační systém Microsoftu bude nyní poskytován v podstatě formou služby a jeho aktualizace budou průběžné a nikoli ve velkých skocích, jak jsme byli doposud zvyklí. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Windovs 10

    Je dostupná vaše publikace Windovs 10 a kde ji objednat?Děkuji za odpovědˇ.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení