Menu

World of Warships: Legends vychází

16.04.2019 12:40 | Milan Loucký + Přidat komentář
World of Warships: Legends vychází

World of Warships: Legends vychází | foto: CHIP

Volně ke stažení je zbrusu nová hra na PlayStation4 a Xbox One World of Warships Legends.

Wargaming oznámil, že World of Warships: Legends je k dispozici ke stažení zdarma na PlayStation4 a Xbox One ve verzi early access. Fanoušci námořních bitev se tak dočkali zbrusu nového titulu.

Nová generace námořních kapitánů se může těšit na vytažení vlajek svých oblíbených námořních států, protože Wargaming Petrohrad vůbec poprvé přináší online námořní boj, který milují miliony osob na PC, do domácích konzolí. Hra podporuje v tuto chvíli angličtinu, ruštinu, japonštinu, francouzštinu a němčinu a současně nabízí k odemknutí celou řadu lodí mnoha národů. World of Warships: Legends je druhým titulem Wargamingu, který bude uveden na konzolích. World of Tanks: Mercenaries dnes hraje více než 18 miliónů hráčů.

Hráči early access na PlayStation a Xboxu se budou moci připojit k bitvám na pěti různých mapách podporujících HDR se třemi třídami lodí: Destroyers, Cruisers, Battleships.

World of Warships: Legends nejsou v žádném případě konverzí celosvětově populární PC verze, byť k tomu svým názvem mohou svádět. Tato hra byla postavena od úplně od základu, tak aby plně využila síly a možnosti současných domácích konzolí. Díky rychlejšímu a více vzrušujícímu boji, více možností pro vývoj vašich velitelů, vylepšenému uživatelskému rozhraní, intuitivním novým ovládacím prvkům a obsahu exkluzivnímu pro konzoly je to zážitek, který je možný pouze na platformách PlayStation®4 a Xbox One. Hráči se mohou také těšit na pravidelné aktualizace a spoustu nového obsahu v blízké budoucnosti.

O World of Warships: Legends

Zažijte epickou námořní akci ve World of Warships: Legends, masivně multiplayerovou online hru, kde můžete ovládnout moře v největších válečných lodích historie! Hrajte za legendární velitele ze skutečné námořní historie, vylepšujte své lodě a bojujte o nadvládu nad oceány s hráči po celém světě v napínavých a pohlcujících bitvách. Za hrou stojí stejný tým, který vytvořil World of Warships PC. Poprvé tak přináší online námořní akci, kterou milují miliony lidí do domácích konzolí, spolu s celou řadou novinek a funkcí, které jsou pro konzolové zážitky exkluzivní. World of Warships: Legends jsou nyní k dispozici ke stažení pro PlayStation®4 a Xbox One.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení