Menu

Xbox: Levně u Electro Worldu

01.12.2011 13:07 | Redakce Chip + Přidat komentář
Xbox: Levně u Electro Worldu

Xbox: Levně u Electro Worldu | foto: CHIP

Electro World nabízí až do 6. prosince všechny herní konzole Xbox 360 se slevou ve výši 20 % DPH. Zároveň garantuje nejnižší cenu na trhu. Kdo uvažuje o koupi herní konzole, neměl by váhat.

K základní konzoli Xbox 360 s diskem o velikosti 250 GB získá zákazník hru Forza Motorsport 4 a bezdrátový herní ovladač. Běžná cena tohoto bundlu činí 6999 Kč vč. DPH. Jenže právě nyní se v Electro Worldu DPH neplatí, takže zákazník zaplatí pouze 5832 Kč. Nejnáročnější zákazníci jistě zvolí verzi s pohybovým senzorem Kinect. Za Xbox 360, Kinect a některou z her z nabídky zákazník zaplatí 7999 Kč.

Xbox 360 je již sedmá generace herní konzole od Microsoftu. Má dostatečně výkonný hardware pro nejnáročnější grafiku i špičkový zvuk. Po celém světě se jich prodalo přes 30 milionů kusů. Ke konzoli je možné připojit pohybový senzor Kinect. Senzor prostřednictvím infračervené kamery snímá postavu hráče a ten pouze svým pohybem ovládá hru.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení