Menu

Xiaomi RedMi 2 s rozšířenou pamětí

14.04.2015 15:03 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Xiaomi RedMi 2 s rozšířenou pamětí

Xiaomi RedMi 2 s rozšířenou pamětí | foto: CHIP

Internetový obchod XiaomiForSale.com prodává telefon Xiaomi RedMi 2 ve vylepšeném provedení. Smartphone se zvětšenou pamětí slibuje naplnění výkonových požadavků většiny uživatelů za cenu 4 381 Kč. 

img-6099-nahled

Smartphone RedMi 2 se ihned po svém uvedení stal nejlépe prodávaným telefonem Xiaomi u nás. Zákazníky oslovil displej s univerzální úhlopříčkou 4,7“, rozlišením 1280×720 bodů a poměrně výkonný čtyřjádrový procesor v kombinaci s možnostmi použití dvou SIM karet a rozšíření datového prostoru o paměťovou kartu. K dostání je v černém, bílém, růžovém, zeleném a žlutém provedení.

Nyní se v nabídce obchodu XiaomiForSale.com objevuje jeho varianta s rozšířenou operační pamětí na 2 GB. Zároveň byl na 16 GB rozšířen i vestavěný datový prostor pro aplikace, fotografie, videa, hudbu a další data. Touto nabídkou cílí Xiaomi i na náročnější uživatele.

img-6113-nahled

Zadní fotoaparát RedMi 2 má rozlišení 8 Mpx, je doplněn bleskem. Nad displejem mu sekunduje oko předního 2Mpx selfie fotoaparátu. Telefon RedMi 2 s rozšířenou operační pamětí pohání 64bitový procesor Qualcomm Snapdragon 410 Quadcore s frekvencí 1,2 GHz. Jeho použití je tradičně vyladěno vlastní Xiaomi nadstavbou operačního systému Android 4.4.4 KitKat, která je známá jako MIUI. Ta je zajímavá skvělou lokalizací do češtiny pravidelnými týdenními aktualizacemi. Baterie s kapacitou 2 200 mAh dává přístroji dostatečný potenciál pro jednodenní používání. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení