Menu

XPG SPECTRIX D60G pokořil rychlostí 5634 MT/s rekord v přetaktování

22.05.2019 11:43 | Milan Loucký + Přidat komentář
XPG SPECTRIX D60G pokořil rychlostí 5634 MT/s rekord v přetaktování

XPG SPECTRIX D60G pokořil rychlostí 5634 MT/s rekord v přetaktování | foto: CHIP

Společnost Adata Technology oznámila, že XPG Overclocking Lab (XOCL) přetaktoval DDR4 paměťový modul SPECTRIX D60G RGB na frekvenci 5634 MT/s.

Tím byl překonán předchozí rekord byl 5608 MT/s. K úspěšnému přetaktování došlo na sestavě s čipsetem Intel Core i9 a základní deskou MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC s LN2 chlazením. Výsledky byly ověřeny a publikovány na webu HWBOT.

rekord-xpg-spectrix-d60g

D60G se může pochlubit větším RGB podsvícením přepočteným na mm2 než kterýkoliv dřívější paměťový modul. Konkrétně je podsvíceno více než 60 % povrchu paměťového modulu. Plně odhalené světelné difuzéry jsou výjimečně široké. Ve spojení s uchvacujícím a mnohobarevným flow efektem hravě zastíní každou konkurenci. Bez povšimnutí jistě nezůstane ani unikátní avantgardní design D60G, který zahrnuje světelné X, jak ho známe již z dřívějších produktů XPG, a diamantově broušený povrch.

Herní zážitky lze vylepšit programovatelnými světelnými efekty. Nastavení probíhá v aplikaci XPG RGB Sync nebo v aplikacích hlavních výrobců základních desek, se kterými je paměťový čip kompatibilní. Uživatelé mohou vybírat z několika rytmů blikání, rychlostí pulsování, úrovní intenzity podsvícení a měnit řadu dalších parametrů.

Při výrobě D60G byly použity jen vysoce kvalitní integrované obvody a prověřený kovový chladič. Díky tomu dosahuje paměťový modul excelentní spolehlivosti, stability, výkonnosti a životnosti. Kromě toho podporuje Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0, takže přetaktování probíhá pohodlně přímo v operačním systému, aniž by musel uživatel nastavovat různé parametry v BIOSu počítače.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení