Menu

YOGA 900S - nejtenčí konvertibilní notebook

08.01.2016 18:00 | Pavel Trousil + Přidat komentář
YOGA 900S - nejtenčí konvertibilní notebook

YOGA 900S - nejtenčí konvertibilní notebook | foto: CHIP

Díky šasi z uhlíkových vláken může být nový konvertibilní notebook Lenova nazvaný YOGA 900S nejtenčí na světě. Na českém trhu dostupný od dubna 2016, jeho cena zatím nebyla stanovena.

Notebook YOGA 900S má kryt z uhlíkových vláken a se svým 12,8mm profilem a váhou jen 999 g je viditelně tenčí než předchozí modely. Notebook s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 má výdrž na baterii až 10,5 hodiny při přehrávání videa. Inovativní kloub inspirovaný páskem od hodinek umožňuje otočení monitoru až o 360° a plynulý přechod mezi čtyřmi režimy použití. S procesorem až Intel Core m7 pak mohou uživatelé pohodlně a efektivně pracovat či surfovat na internetu.

Technologie Dolby Audio Premium a volitelný QHD displej nabízí podle výrobce skvělý zážitek z multimédií. Notebook YOGA 900S nově podporuje také volitelné aktivní pero, se kterým mohou uživatelé popustit uzdu své fantazii při práci, vytvářet seznamy úkolů či opatřit poznámkami webové stránky ve vyhledávači Microsoft Edge.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení