Menu

Z Ulož.to je Ulož.to Disk

28.03.2023 11:30 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Z Ulož.to je Ulož.to Disk

Z Ulož.to je Ulož.to Disk | foto: Screen webu ulož.to.

Známá platforma Ulož.to na sdílení souborů nejrůznějších typů změnila název na Ulož.to Disk. Chce se více podobat cloudovým službám typu OneDrive, nebo DropBox. Pro uživatel jsou připraveny různé plány.

Přejmenovaná služba Ulož.to Disk nabízí několik typů plánů. Zdarma (Ulož.to Disk FREE) získá uživatel 50 GB prostor a maximální rychlost stahování i sdílení vlastních souborů. Cizí soubory se stahují pomaleji. Registrace je anonymní bez ověřování platební karty nebo e-mailu.

Za 125 Kč měsíčně je k dispozici služba Ulož.to Disk PREMIUM, kdy je k dispozici 1 TB prostoru na disku a stejný objem dat na rychlé stahování. Více prostoru je k dispozici v plánu BUSINESS. Uživatelé si také mohou kupovat datové balíčky, které nahrazují původní kredit. Mají pak možnost rychle stahovat více dat. Kromě webového rozhraní mohou uživatelé služby použít aplikaci pro Windows, Android, iOS, mac OS a Linux.

Zdroj: Ulož.to Disk

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení