Menu

Zábavné modely dětských sluchátek

04.05.2017 19:25 | Milan Loucký + Přidat komentář
Zábavné modely dětských sluchátek

Zábavné modely dětských sluchátek | foto: CHIP

Je nasnadě, že i děti by měly mít svá dětská sluchátka. A právě pro děti se objevily na trhu čtyři nové modely dětských sluchátek Little Rockerz Costume.

Rozšířená nabídka značky Ifrogz společnosti Zagg přináší dětem i rodičům více možností na výběr. V zásobě je nyní model pro každou příležitost.

V řadě Little Rockerz Costume přibývají následující modely: korunka ledové princezny, modrá mašlička, červený robot a zelený dráček. Těmi je rozšířena původní řada tří modelů růžová korunka, oranžový lvíček a růžová kočička, o které byl – dle jejich výrobce – velký zájem.

Každá sluchátka Little Rockerz Costume obsahují: vestavěný omezovač hlasitosti, kdy akustický tlak ve sluchátkách 85 decibelů, takže si děti mohou užívat bezpečný poslech, 30mm reproduktory a kabel dlouhý 1,2 m.

Sluchátka Little Rockerz Costume se prodávají za doporučenou cenu 19,99 € (cca 536 Kč). Během letošního roku je zakoupíte na webu zagg.com a u dalších prodejců. Na českém trhu produkty distribuují společnosti Qstore, Alza.cz a Euronics.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení