Menu

Zakřivený monitor pro silnější zážitky

11.07.2018 10:56 | Milan Loucký + Přidat komentář
Zakřivený monitor pro silnější zážitky

Zakřivený monitor pro silnější zážitky | foto: CHIP

Nejnovější přírůstek společnosti MMD do produktové řady E9, což jsou monitory určené především pro domácí uživatele, je Philips 278E9.

Tento monitor má styl a perfektní obraz. Nabízí zakřivený 27palcový panel s tenkým rámečkem, Full HD panel s technologií Ultra-Wide Color pro obraz téměř jako živý nebo podporu technologie AMD FreeSync pro maximální uživatelský zážitek.

Na rozdíl od svých předchůdců v řadě E9 nabízí nový 27palový model 278E9 panel s technologií Ultra Wide-Color, která vylepšuje barevné podání. Díky této technologii je zelená přirozenější, modrá hlubší a červená živější. Monitor je vybaven Full HD (1920 x 1080 bodů) panelem s poměrem stran 16:9, s ostrými detaily a vynikajícím kontrastem.

Monitor Philips 278E9 je vybaven i dalšími funkcemi, jako je například technologie Flicker-Free, která reguluje nepříjemné blikání podsvícení nebo Philips LowBlue Mode, který využívá chytrý software pro snížení vyzařování škodlivého modrého světla. Dále nabízí nový model i funkce EasyRead pro čtení dokumentů jako na papíře, SmartImage pro snadné nastavování monitoru a SmartContrast pro maximální úrovně černé.

Philips 278E9 je vybaven zakřiveným VA panelem s poloměrem zakřivení 1800R. Technologie Philips VA panelů používá vysoký statický kontrast pro co nejvěrnější podání obrazu a široké pozorovací úhly (178° / 178°). Navíc, díky AMD FreeSync technologii, nabízí 278E9 hladký obraz bez trhání i při vysoce akčních scénách. A pro doplnění hloubky zážitku je monitor vybaven sadou zabudovaných vysoce kvalitních reproduktorů.

Nový Philips 278E9 je tenčí a elegantnější než kdykoli předtím – ze tří stran ultra tenký rámeček, elegantní černé provedení s broušeným kovovým stojanem (náklon -5°/20°) a přípravou pro VESA držák. Přichází se všemi potřebnými porty: analogovým VGA, digitálním HDMI nebo super rychlým DisplayPortem.

Philips 278E9 bude dostupný za doporučenou koncovou cenu 5819Kč (229 eur).

Pokud byste chtěli porovnat nabídku monitorů, pak se podívejte na stránky TestLabu, kde najdete námi testované monitory.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení