Menu

Záložní zdroje energie Urban Revolt Power Bank

29.10.2014 13:41 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Záložní zdroje energie Urban Revolt Power Bank

Záložní zdroje energie Urban Revolt Power Bank | foto: CHIP

Značka Urban Revolt, dodávající moderní, designově zajímavé digitální produkty pro mladé, představuje svá řešení pro uchování a distribuci energie pro chytrá mobilní zařízení Power Bank 4400 a Power Bank 8800.

Jedná se o praktické záložní akumulátory na cesty, vhodné pro mobilní přístroje a tablety. Disponují vestavěnou baterií s kapacitou 4 400, resp. 8 800 mAh a praktickou integrovanou svítilnou. Jejích dobíjení je řešené prostřednictvím standardního microUSB kabelu dodávaného v balení.

urban-revolt-power-bank

Urban Revolt Power Bank 4400 je nabízen v černé, modré nebo bílé barvě. Na výstupu poskytuje prostřednictvím jednoho USB portu napětí DC 5 V a proud 1 A. Je tedy vhodný k nabití mobilních telefonů, MP3 přehrávačů, přenosných konzolí, ale pouze vybraných modelů tabletů. V závislosti na konkrétním modelu zařízení přitom umožní nabít běžný smartphone zhruba 2×, tablet pak na více než 7 hodin provozu.

Urban Revolt Power Bank 8800 je k dispozici pouze v černém provedení. Avšak kromě dvojnásobné kapacity baterie disponuje hned dvěma USB výstupy s rozdílnou hodnotou proudu. Zatímco USB port s DC 5 V a 1 A umožní nabití např. mobilních telefonů, druhý USB s DC 5 V a 2 A cílí na tablety. Urban Revolt Power Bank 8800 nabije běžný chytrý telefon přibližně 4× a tablet na více než 13 hodin provozu.

Akumulátory Urban Revolt Power Bank 4400/8800 jsou k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 569/969 Kč s DPH pro Českou republiku a 19,99/34,99 euro s DPH na Slovensku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení