Menu
CHIP Speedtest

Zdarma PDF editor pro Android: více funkcí, než desktopové programy

15.12.2020 10:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Zdarma PDF editor pro Android: více funkcí, než desktopové programy

Zdarma PDF editor pro Android: více funkcí, než desktopové programy | foto: eknizky, OpenClipart-Vectors/Pixabay

Úpravy souborů PDF v mobilním telefonu: zpočátku to zní jako špatný vtip, ale se správnou aplikací je to docela možné. V Obchodu Play je momentálně bezplatně k dispozici prvotřídní PDF editor. *Akce na bezplatné stažení už skončila a aplikace je opět zpoplatněna.*

PDF je univerzální formát elektronických dokumentů, protože soubory lze prohlížet a číst téměř kdekoliv. S úpravami je to ale trochu obtížnější. Zvlášť malá obrazovka mobilu mnoho úkolů komplikuje, zvlášť pokud jde například o změnu textu, sloučení dokumentů nebo extrahování obrázků.

Práci s PDF soubory na mobilu může usnadnit aplikace Accumulator PDF Creator. Výkonná aplikace, která se jinak prodává za 470 Kč, je dočasně k dispozici k bezplatnému stažení. Akce je časově omezena, proto se před případným stažením aplikace raději ujistěte, zda je stále nabízena zdarma.

accumulator-logo

Plná verze: Accumulator PDF Creator 1.22

CHIP hodnotí Dobrý

Pomocí nástroje „Accumulator PDF Creator“ můžete ve svém smartphonu rychle vytvářet a upravovat soubory PDF.

Stáhněte si

 

Výhody
mnoho funkcí
jednoduché ovládání
líbivý design

Accumulator PDF Creator: mnoho funkcí

accumulator10

Aplikace nabízí pro práci s PDF celou řadu praktických funkcí. | Zdroj: Accumulator PDF Creator, Google Play

Aplikace je velmi jednoduchá, což usnadňuje ovládání na mobilním telefonu. V hlavní nabídce aplikace na první pohled uvidíte nejdůležitější funkce, ke kterým patří:

– převod obrázků do PDF a zpět
– převod textu do PDF
– převod videa do PDF
– úprava PDF
– úprava obrázků

Nejběžnější funkce, jako je zmenšení velikosti souboru, sloučení nebo rozdělení PDF, najdete v části "Práce s PDF". Co je velmi praktické, program umožňuje extrakci z existujících souborů a jejich samostatné uložení. V takzvaném PDF studiu je dokonce možné popustit uzdu vlastní fantazii a vytvořit zcela nový dokument.

Za plnou cenu je aplikace docela drahá, protože i desktopové programy pro úpravy PDF jsou už levnější. Zadarmo se ale její stažení vyplatí, protože funkce, které nabízí, jdou daleko nad rámec standardních nástrojů v systému Android.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.